Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Előfordulhat, hogy egy boltban...

Előfordulhat, hogy egy boltban egy számítógépházból kiszerelik az egyébként tartozék ventillátorokat?

Figyelt kérdés

[link]

Zalman Z9 Plus, ennél a boltnál néztem, elvileg 4 db ventillátorral kellene, hogy jöjjön, de itt csak kettőt írnak. Vagy csak elírták?



2016. jún. 18. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
[link] Ki nem szerelik, de előfordulhat, pcx jó!
2016. jún. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Okes, köszi! :)
2016. jún. 18. 18:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó esetben csak olyan terméket vásárolsz, ami sértetlen csomagolásban van. Úgy nehéz bármit is kiszerelni belőle.
2016. jún. 19. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3/4 Igen jó esetben, én jártam úgy hogy megjött a 2.1-es hangfalam 40W-os és a teteje le volt zárva matricával meg minden. De az alja az nem, és ott szépen kinyitották, és kivették, nem nézett ki teljesen újnak hanem használtnak mert hót poros volt a sub cső is belül, ill a kezelő felület se úgy volt becsomagolva ami az erősítőn van ahogy az össze yutub videón látni. Nos nem titok ez a pcx volt, de más üzletekhez képest mégis csak ők a legjobbak. Könnyen ment eddig a z összes gariztatásom, levásárlás minden sz?r.
2016. jún. 19. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
03:20: Akkor az nem sértetlen csomagolás (nem csak a teteje számít), átvenni sem szabad.
2016. jún. 19. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vettem észre rajta semmit, meg sem gondoltam hogy az alján ki lehet szedni, de működik és karcmentes is volt de vmi azért nem stimmelt vele, sztem kiállítási darab lehetett.
2016. jún. 19. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!