Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A jelenlegi konzolgenerációban...

A jelenlegi konzolgenerációban, ha mostanság szeretnék konzolt vásárolni a PS4-et vagy az Xbox ONE-t ajánlanátok inkább?

Figyelt kérdés

Kifejteném még egy kicsit hosszabban:

Most volt ugye az új konzolok bejelentése mindkét részről, az Xbox esetében lehet hogy megvárnám az S modellt de ott is csak azért mert akkor az alap One biztos még olcsóbb lesz, ez az ami az Xbox felé húz. Viszont fontos az is hogy van már egy mondhatni erős PC-m amin a mai játékok lazán futnak és még fognak is egy darabig(ha nem is maxon, de magas-közepes beállításokon simán), tehát ezért úgy gondoltam hogy az exkluzívokat is figyelembe kellene venni aminél azt hallottam hogy a PS4 az erős, no meg a PS4 hardverileg is jobb, bár ezt nem tudom mennyire mutatkozik meg játékokban vagy ez csak felvágás részükről.(?) De talán a legfontosabb dolog az lenne hogy nem igazán tudnék 15-20 ezer forintokat játékokra fordítani(max 1-2 nagyobb címre) ezért az előfizetős szolgáltatásukat biztos hogy igénybe venném, aminél azt láttam hogy az Xbox-nál picivel drágább, de többet is nyújt? Vagy ebben melyik éri meg jobban?


Igazából főként ezen szempontok alapján érdekelne a dolog, de ha van saját véleményetek(értelmes indoklással) vagy tapasztalatotok akkor azt is szívesen meghallgatnám.



2016. jún. 20. 20:55
 1/6 anonim válasza:

PS4-et vegyél nagyon jó exkluzívok vannak!

Meghát rengeteg Xbox One exkluzív jön Windows 10-re.

Így azokon simán tudsz játszani mert mondod hogy van egy igen jó géped.

Tehát így nem igazán érimeg Xbox-t venni.

2016. jún. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nem tudsz rosszul dönteni.

A PS-ugyan valamivel erősebb a hardware, de ne feledd hogy mind a két konzolra optimalizálják a játékokat. Az xbox az sokkal inkább egy multimédia eszköznek van szánva.

(természetesen a PS is képes film lejátszására.)

Illetve az xbox-nak sokkal fejlettebb a kamerája (de ez csak akkor számít ha olyan játékkal akarsz játszani vagy a kezeddel navigálni a menüben)

Ha van ismerősödnek akkor próbáld ki a kontrollert, nekem mondjunk mindkettő bejön.

Meg estleg a visszafelé kompatibilitás lehet számottevő.

Egyébként nekem egy xbox 360-om van, majd egy xbox one s-t szeretnék. (az már 4k videó lejátszásra is képes.

Ha tudsz többet költeni akkor elgondolkozhatsz az xbox one eliten is.

De ha van jó géped akkor egy steam linket is vehetsz (de ahhoz mindenképpen ajánlom a steam kontrollért).

2016. jún. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Viszont ha veszel egy Xbox One S-t akkor mindegy, hogy Xbox One-on vagy PC-n veszel játékot (nem mindegyiket), mert tudsz mindkettőn játszani vele.
2016. jún. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

PS4.

Eddig azt mondtam...hogy a játékok döntenek stb...

De most, hogy xbox játékokat lehet pc-n játszani így ha van géped nem kell xbox.


Ja és nem 15-20 ezer forintosak a játékok....minden tudatlan ezt hajtogatja.

1.) Vannak leárazások. 50-80% (pl most is ez van)

2.) Használtan van minden régi/új cím 5-10 ezerért....(legújjab is megjelenés után 1 hónappal már van használtan aprópénzért)


Ps plus amúgy nem nagy szám..most megkaptuk a nba2k16-ot de ennyi..ink azért jó mert ps plusosoknak vannak külön leárazások.

Szóval ja, ps4.

2016. jún. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és az hogy erősebb a ps4, az talán a ps4 neo-ba fog látszani, elvileg bírta a 4k-t 30 fps-el
2016. jún. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

#5

Ezt azért te sem hiszed el :D

Valszeg a 60fps-t fogja stabilan tartani 1080p ben. Talán high beálitásokon.

De hogy a 4k-t..... Eleve értelme sincs a 4k nak szóval én szkeptikus vagyok.

2016. jún. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!