Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a konfig rendben lesz?...

Ez a konfig rendben lesz? Minden része passzolni fog?

Figyelt kérdés

alaplap: [link]

processzor: [link]

memo: [link]

merevlemez: [link]

tápegység: [link]

ház: [link]

videókártya: [link] vagy ez [link]


Elsősorban játékra használnám, tudom hogy a ennél a kártyánál vehetnék jobbat is, de nekem egy ilyen középkategória elég lesz, egy ideig? Vélemények?



2016. jún. 21. 06:27
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
a pcx-nek van egy gép össze rakója ott csak olyanokat tudsz összerakni amik passzolnak ajánlom azt . ;)
2016. jún. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben egy olcsóbb házat vennék, meg egy h110-es lapot, és lenne elég pénzed egy 960-ra
2016. jún. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, amúgy azzal raktam össze :), csak a biztonságét tettem fel a kérdést! Szerintem a ház marad, meg lap is, de jövőre biztosan hogy valami erősebb kártyát rakok majd bele, ezért inkább maradok a 950-nél!
2016. jún. 21. 10:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon drága lett most a GTX 950, 50 ezer forintért nehogy megvedd.
2016. jún. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vagy vegyél R7 370-t: [link]


Vagy pedig használtan R9 280X/HD7970-t. Ez(ek) nagyon jó kártyák, 3GB VRAM nekem eddig mindenhez elég volt, Dx12 is kedvez nekik. Ha szerencséd van, HD7970-t 40 ezerért vagy akár alatta is kifoghatsz.

2016. jún. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!