Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » S. O. S.! HD 7870 vga, táp...

Veszhelyzet kérdése:

S. O. S.! HD 7870 vga, táp probléma, többi lent?

Figyelt kérdés

Üdv! Nagy a gondom,remélem érkezik válasz...:S

Adott egy HD 7870es 2gb-os kari. Ma vettem,a sok eszemmel jó ötletnek tűnt.Hazaértem és észrevettem,hogy 2 db 6pines tápcsatit igényel. A régi karihoz 1 kellett és pont 1db jön ki a tápomból. Kérdés a következő,vajon hogy tudom orvosolni,hogy ne keljen költeni többet,max ha van ilyen megoldás akkor egy átalakító árát?(láttam 2 molex to 6 pines alakítót,de a csökött angol tudásommal inkább aztírták,hogy a táp belobban ettől a megoldástól)


Spec: 500w akyga táp

phenom 2x4 965 black edition proccos

10 gb 1333 ram

sajna az alaplapom nemtudom miylen névre hallgat,de asus márka crossfire-ös 3 pci-e foglalat ddr3-as ramok kellenek bele. a válaszokat előre



2016. jún. 21. 22:44
 1/5 Lord Hidan ***** válasza:
Arra a tápra ne bízz semmit..
2016. jún. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Toga Aty ***** válasza:
Hiába is veszel egy molex átalakítót (kb 200 forint) max a tápod füstöl ki 2 héten belül. Vegyél inkább tápot,és az egy nagyon jó kártya főleg a cca 35 ezres kategóriába.
2016. jún. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat srácok,akkor még egy kérdés.Mekkora tápra lenne szükségem? illetve ha mondjuk nem samsung hanem olyan minőségű mint ez az akyga,deeee 2db 6pines csatija van az problem?
2016. jún. 21. 23:28
 4/5 meszike91 ***** válasza:

samsung táp? WTF?


Ilyen minőségű tápra egy vízforralót sem bíznék.

2016. jún. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pl. egy 400-450 wattos Super Flower Amazon/Be Quiet System Power S7 kiszolgálna, ez a minimum szint.

Az Akygától sürgősen szabadulj meg.

2016. jún. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!