Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy laptopot nemzetközi...

Okrosricsi kérdése:

Vettem egy laptopot nemzetközi billentyűzet kiosztással. Szeretnék rá venni matricát. Mitől függ hogy milyen matricát vegyek rá? Mekkora mértek vannak ezekből?

Figyelt kérdés
A laptop még nem érkezett meg amire ezt venni szeretném.

2016. jún. 24. 15:13
 1/1 Hominida ***** válasza:

A billentyűzet-kiosztást mindig szoftver határozza meg, elsősorban az oprendszer. Ha nem akarsz semmi spécit, akkor egy "magyar" kiosztású matricát kell venned. De számíts arra, hogy vagdosnod kell majd a széléből.


Azt ne felejtsd el, hogy ha a billentyűid feketék, akkor az átlátszó matrica helyett fekete alapon fehér betűs kell.


(Én magamnak gyártottam egy spéci készletet. Megrajzoltam CorelDraw-val, kinyomtattam, felülről ráragasztottam egy öntapadós átlátszó fóliát, alaposan rásimítottam, a hátoldalára vékony kétoldalú ragasztót, utána kivágtam, feltettem, használom.)

2016. jún. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!