Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 50% körüli terhelés mellett...

50% körüli terhelés mellett miért melegszik túl a processzorom?

Figyelt kérdés
Hirtelen kezdődött ez a jelenség, eddig a 100%-os terhelést is bírta.
2016. jún. 25. 18:01
 1/4 Lord Hidan ***** válasza:

1 szó: Nyár.

Itt a meleg a fél gyakori túlmelegedéses problémákkal van tele vissza lehetne olvasni.

Takarítsd ki a gépet, hűtőt, pasztáz újra, tegyél több házventit ha tudsz

2016. jún. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Számíthat, hogy 20 vagy 30 fok van, amikor a proci 60-70 fokon is simán elmegy?
2016. jún. 25. 18:12
 3/4 anonim válasza:
Nagyon is számít az +10 fok.
2016. jún. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen számít....


Nekem 3470S-em van, ami ugyebár kisebb fogyasztással van meg a többi.

Na most tavaly tavasszal is már volt olyan, hogy 70 fokot megütötte ez a proci is, pedig nem kicsi házba raktam be...

A probléma pedig az volt, hogy nem hosszú időre és sűrűn, de throttingolt még ez a CPU is (nálam most is 31,3 fok van...), na most egy normális toronyhűtőt meg csak ősz elején tudtam beszerezni, szóval ne tudd meg mennyire rossz volt, hogy droppokkal vagy kis pihentetésekkel toltam egy gamet....

Scythe Ninja 3 rev.B hűti a CPU-m, de mivel nekem nem tetszik még a 60 fok se, így a venti sebességét is fel kellett vennem a 800-1100 RPM-ről 1100-1800 közé, hogy szinten tartsa, és hol vannak még a legmelegebb napok...


(úr isten két hónap és iskola!!!)

2016. jún. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!