Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől nagyon lassú, illetve...

Mitől nagyon lassú, illetve fagy le a gép?

Figyelt kérdés
Egy ideje nagyon belassult a gép, sokszor lefagy. Gondoltam újra telepítem, de ugyan úgy lassú és ha akár egy programot el akarok indítani, teljesen lefagy. Próbáltam videokártyát cserélni, de semmi változás...

2016. jún. 27. 09:24
1 2
 1/16 Amarok Tonrar ***** válasza:
A HDD milyen állapotban van?
2016. jún. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az is ki lett cserélve, biztos hogy az működik.
2016. jún. 27. 09:46
 3/16 anonim ***** válasza:
Takarítsd ki gondolom az az "újra telepítés" is ilyen "home mmade" szóval vidd el egy szakszervízbe
2016. jún. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Már próbáltam kitakarítani is, évek óta én rakom újra minden alkalommal és soha nem volt vele gond. Szerintem valami elromlott benne, csak ötletem sincs hogy mi.
2016. jún. 27. 11:41
 5/16 CspCsj ***** válasza:

Ahogy Amarok Tonrar ajánlotta, elsőnek ellenőrizd a merevlemezt, mert néha a csere is lehet problémás:

[link]

2016. jún. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De nem tudom ellenőrizni, mert ahogy elindul, befagy (csökkentett állapotban is).
2016. jún. 27. 13:25
 7/16 CspCsj ***** válasza:

BIOS alapértékekre állítást (factory/optimized defaults) próbáltál?


A Windows telepítés mindig hiba nélkül fut végig?


Esetleg egy Linux telepítő Kipróbálás (Live) módban indítva hibátlanul működik? (memóriába töltődik, így lassabb mint egy normál rendszerindulás, de nem nyúl a merevlemezhez)

Másik gépen csinálhatod mondjuk egy pendrive-ra, pl.: [link]

2016. jún. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Megcsináltam a BIOS-os részt, de semmi változás. Amúgy igen, mindig hibátlanul fut a telepítés. A Linuxos részt sajnos nem tudom megcsinálni, mert sajnos se másik gépem, de pendrive-om nincs.
2016. jún. 27. 17:55
 9/16 CspCsj ***** válasza:

Melyik Windows van telepítve?

Eszközkezelőben van felkiáltójeles ismeretlen/egyéb elem?


Rendszertelepítéskor is lassabb mint szokott, vagy csak valamelyik driver után lesz az? (ez esetben milyen driver-eket telepítesz?)

2016. jún. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Windows 7 Ultimate (64bit). A telepítés mindig jól megy, de amint először elindítom, lassú lesz.
2016. jún. 28. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!