Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Monitorhiba? Valami megoldás?

Monitorhiba? Valami megoldás?

Figyelt kérdés

Vettem egy új monitort, Led, TN paneles, FHD. szemből nézve szép tiszta a kép. Ám ha pl felálok és úgy nézek rá, akkor ilyen apró pöttyök vannak az egész felületen. Ez az élénkebb, világos szinekre jellemző.


Még sosem volt ilyen monitorom. Ez esetleg sajátossága az ilyen monitoroknak, vagy hibás a monitor? Használhatom így? Garanciáztathatom ezért?


Philips 227E6



2016. jún. 29. 21:53
 1/5 |Orfeusz| ***** válasza:
A színek torzulása normális, a pöttyöket nem tudom. Esetleg fényképezd le és küldd el nekem, mert nem tudom, mire gondolsz.
2016. jún. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is fényképezd le és mutasd meg nekünk.

A színtorzulás tényleg normális, de szerintem pöttyöket nem kellene látnod.

2016. jún. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2016. jún. 29. 22:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Én akárhogy meresztem a szemem, egy pöttyöt sem látok.


A TN panelnek a betekintési szöge sajnos elég rossz.


HA úgy érzed, hogy nem normális jelenség vidd vissza, és mond el mi a gond vele. Élőben biztosan másként fest.

2016. jún. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sem látok pöttyöket így képen. Normálisnak tűnik, a pixelrácsok látszódnak, de az ilyen közelről nézve normális.
2016. jún. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!