Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vsync nélkül vizszintes...

Vsync nélkül vizszintes hullámok a monitoron játék közben, van rá megoldás?

Figyelt kérdés

Vettem egy gépet,amit én raktam össze,de amikor játékban vagyok akkor hullámos vonalak jelennek meg ami zavaro.

A vsync bekapcsolása megszünteti,de 60fpsre limitál amivel nemlehet csgo-zni.

PC spec:

i5 6402p

MSI gtx 960 gaming 2g

Corsair vs450

8gb hyperx RAM

MSI h11m pro-d alaplap

Monitor:AOC E2270Sw


2016. jún. 23. 01:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen konfigurációt kár volt összerakni csgora, ha meg nem tudsz 60 fpssel csgozni, akkor nem neked való a játék.
2016. jún. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

"60fpsre limitál amivel nemlehet csgo-zni."


Ezt olyan sűrűn olvasom mostanában, meséld már el nekem, drága barátom, miért is nem tudsz 60 fps-el CS:GO-zni? :)

2016. jún. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Nemcsak csgora,kezdödik summersale veszek GTA V-öt és Rust-ot is,amugymeg ha neked 60 fps megfelel akkor játsz anyiba,én nem fogok,ez a main game-em és már global is voltam(most sup/lem).Amugymeg ha nembirsz egy megfelelö választ adni ne it oltogass.

Még anyit 60fps-röl és a csgorol hogy ott az nemér anyit,minél több fps-re kell hogy törekedj,nemmint más játékban,ha eztse tudnátok vagy silverböl sok tapasztalattal oltogatnátok az INTERNETEN akkor tessék.

2016. jún. 23. 02:07
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy 60hz es monitor, ami azt jelenti, hogy másodpercenként legfeljebb 60x tudja frissíteni a pixeleket ~ 60fps t látsz akár használsz vsync et akár nem.
2016. jún. 23. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Ezzel arra céloztam amit a 3. válaszoló is feltüntetett, hogy a monitorod nem képes 60 fpsnél többet megjeleníteni, ezért ha már azt állítod, hogy "nem lehet 60 fpssel csgozni", akkor ez a konfiguráció nem alkalmas csgora. Így ha az állításod helyes, akkor a konfigurációd borzalmas. És ez nem oltogatás volt, hanem komoly tény, hogy esportolókon kívül senki nem veszi hasznát a nagyobb képfrissítésű monitoroknak.
2016. jún. 23. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Mégis miután bekapcsolom vsync-et szemmel láthato a változás,más játékokra ez nemigaz amit most játszok (arma2/rocketleague/unturned)

Itt egy videó ami magyarázatot az ha rendelkezel egykis angol tudással;

[link]

2016. jún. 23. 02:25
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ó, értem én a technikai részleteket, de azt mondani, hogy 60 fps-en játszhatatlan, erősen baromság. 60 fps új képet jelent minden 0,016 másodpercben, az emberi reakcióidő, pedig 0,250 másodperc környékén kostál, így azon kívül, hogy egy egész hangyafaroknyit simábbnak tűnik a játék, profitálni nem nagyon fogsz belőle. Csak hát CS:GO-ban mindenki wannabe e-sportoló, és azt hiszik attól lesznek profik, hogy 300 fps-en tolják a játékot (Ami már 0,003 másodpercenként jelent új frame-et), holott az emberi reakcióidő nagyságát figyelembe véve MESSZEMENŐEN többet számít a reakcióidők közti különbség, mint a framerate. Mellesleg a kérdésemre nem válaszoltál, csak elkezdtél kekeckedni, mint eddig minden CS:GO játékos, akinek feltettem ezt a keresztkérdést :)
2016. jún. 23. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Tehát a videó és a tapasztalataim alapján is sokkal simább az egér vezetés,a megjelenitett kép pedig lehet hogy vakvagyok de nekem folyékonyabb ha nem 60 fps,hanem 200.Lehet 60fps az amit megtud jeleniteni a monitor de mégis a 200 fps egy folyékonyabb játékélményt nyujt.Amugy megkérdezhetném játszotatok-e már csgo-val(vagy 1.6/source),és ha igen probáltátok limitálni az fps-t?
2016. jún. 23. 02:34
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy olyanokkal vitatkozol, akik értenek hozzá és nem igazán vagy képes felfogni, hogy miről is van szó. Egy lelockolt 60fpsnél ez a késleltetés nem játszik szerepet és ez az érték mindenképpen 16,6ms marad.


A folyékonyság bullshited meg egyenesen... bullshit, mivel a fent említett videó is kizárólag a késleltetésről szól (ami indokolt az esport világában), nem a folyékonyságról.

2016. jún. 23. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Mi volt a keresztkérdésed(nekem nemjött le),és az én kérdésemre mi a válaszod,játszottál már csgot?
2016. jún. 23. 02:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!