Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alábbi alkatrészekből mit...

Az alábbi alkatrészekből mit lenne érdemes lecserélni, és mire a fejlődés éredkében? (Gamer gép)

Figyelt kérdés

amd fx 8350

asus r9 270x 2gb

8 gb kingmax 1333mhz

Én úgy vagyok vele, hogy a processzor elég erős, úgyhogy a ramot cserélném 16gb 1886mhz-re, aztán majd ha az rx 480 úgy teljesít, ahogy beharanagozták, és picit csökken az ára, akkor abból egy 8 gigásat vennék.

Szerintetek?



2016. jún. 30. 10:47
 1/8 Lord Hidan ***** válasza:

Alaplapod tápod milyen? Azt az fx-et tuningolhatnád ha eddig esetleg nem tetted.

+8gb ram eddig még felesleges egy ideig

RX 480 helyett jobbam megérné egy gtx 970 olcsóbb és gyakorlatilag 1 szint

2016. jún. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 HUN_Sector ***** válasza:

Nem tudja egyiket sem kihajtani a procid megfelelően, túl sok drop lenne - ld. tesztek.


Ha kisit húzva van, akkor azért jobban bele-belekarcol a megfelelő arányba.


A pcx-nél most a gtx970-ek 83000ft környékéről indulnak. Célszerű lenne ott körbenézni. Az manapság mindenre elég full hd-n és évekig az lesz. A 480x ára meg állítólag kishazánkban nagyon elszáll.

2016. jún. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor külön, egyik alkatrészt sem lenne érdemes cserélni? Mert ilyen játékok mint a gta 5, vagy az l.a. noire, ha nagy területeken vagyok szaggatnak.
2016. jún. 30. 11:31
 4/8 Lord Hidan ***** válasza:

Érdekes egy 270x nem olyan rossz kártya gta nem kéne hogy szagasson vele persze ha nem viszed fel maxra a beállításokat.

Ha meghúzod a prcesszort mehetne mellé egy gtx 970 de ehez jó lenne tudni az alaplapod és a tápod is

2016. jún. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 HUN_Sector ***** válasza:

A gta V proci igényes játék, ezért is elég hozzá egy hd4850 már.

A gta 4 magot használ fel, vagy 2 magot és 2 szálat.


Nekem is megvan, mondom is a részleteket.

Gépújítás előtt így nézett ki a konfigom: A8-6500 + R9 270X + 8GB RAM

FULL HD-n és medium-low keverékén a nagy városi részeken előfordult a ebszaggatás.


Aztán váltottam.

I5 4460 lett a processzorból, a ram és a vga maradt.


FULL HD MEDIUM-HIGH keverékén folyékonyan ment a játék.


Fallout 4-el szintén így volt, ott is a proci okozott akadásokat, nem a vga.

2016. jún. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyébként mintha nem is lenne összefüggésbe a beállításokkal, hogy mennyire szaggat, 5 percenként egy 10mpre akad, aztán vége. Alaplapom: ASUS m5a78l-m/usb3, táp: Cooler Master Elite Power 600W
2016. jún. 30. 15:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Azzal a táppal felejtős a tuning.
2016. jún. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szóval kiderült,hogy amiket cserélni akartam, nem érdemes mert a többi komponens nem elég jó hozzá :D
2016. jún. 30. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!