Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mikor bekapcsolom a leptopot...

Levi :D kérdése:

Mikor bekapcsolom a leptopot fekete a képernyő nem csinál semmit. Mit kell tenni?

Figyelt kérdés

Mielőtt még működött rendesen, előtte CS:GO-val játszottam, és utána alvó állapotba raktam. Utána mikor felnyitottam akkor nyomtam egy enter-t, és egy fekete képernyő fogadott. Nem tudtam csinálni vele semmit.

Kikapcsoltam és, bekapcsoltam, de utána sem történt semmi. Még amikor a Caps Lockot lenyomom sem villog.

Talán alaplappal van probléma ? Kérlek segítsetek.


2016. jún. 30. 12:25
 1/2 Lajos54 ***** válasza:

Kapcsold ki a gépet a Power gomb nyomva tartásával (ha még nincs kikapcsolva). Húzd ki a tápot, vedd ki az aksit, és várj vagy 5 percet. Utána rakd vissza az aksit, dugd vissza a tápot és próbáld bekapcsolni.

a cégünknél egy Acer Aspire E15 szokott néha így szórakozni, a fenti módszer eddig még mindig segített.

2016. jún. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sikerült :( Itt egy Sony leptop-ról van szó.
2016. jún. 30. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!