Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a PC rendesen meg van...

Tomivo kérdése:

Ez a PC rendesen meg van tervezve?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tudom volt már egy ilyen kérdésem, de azóta alakítottam a gépen. Én igazából attól félek, hogy valami nem támogat valamit, vagy a táppal vagy alaplappal gond lenne vagy hasonló, ezért itt utoljára megkérdezem, hogy rendesen meg van -e tervezve. Vásárlás előtt vagyok. Tényleg csak azért raktam fel, mert lehet hogy rosszúl van eltervezve benne valami, ezért tegyük fel még a Counter Strike 1.6-ot is ilyen 25 fpssel vinné el. Ugye ilyen nem lesz, és még a mai játékokat is frankón elviszi? Tényleg rendelés előtt vagyok, 200.000 Ft megspórolt pénzem van, nem szeretném túllépni.

Tehát 3 kérdésem van.


Jól van megtervezve?


Nincs benne olyan hiba, ami miatt 30 fpssel mennek el rajta a leggagyibb játékok is?


Itt a konfig:

[link]



2016. júl. 1. 00:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Menne rajta simán 40 FPS el is Full Grafikán

De ezen már a Gta 5 is jól futna

2016. júl. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 BM-Striker ***** válasza:
A H81 GAMER lap pénzkidobás ennyiért, és táp sem igazán jó. A gép nem fog 200w-nál többet felvenni, ennyi pénzért sokkal jobb minőségű 4-500w-os tápok vannak.
2016. júl. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát nézzük.

A GTX 950 egy kelelmes 350W-ot zabál, de a 600W-os táp túlzás szerintem erre a gépre. Procival együtt is 430W körül van a fogyasztás, kis felárral számolva is egy 500W-os táp bőven elég neki.


Ami még picit piszkálja a csőröm, hogy 4. generációs processzor köré építesz. i5 6400 kb ugyanenynibe kerül, teljesítmnyileg nagyjából ugyanott van, de 6. generációs, és támogatja a DDR4-es RAM-ot, plusz kevesebbet fogyaszt.

LGA1151-es lapot vehetsz ugyanennyiért, sőt olcsóbban, DDR4-es RAM-ot vehetsz ugyanennyiért, tehát kvázi felár nélkül csinálhatsz egy energiatakarékosabb, és fejlettebb, memóriát tekintve időtállóbb gépet.


A ház meg nekem valahogy nem tetszik.. csilivili, meg minden, de nem tudom, milyen hűtésügyileg.

2016. júl. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

'A GTX 950 egy kelelmes 350W-ot zabál' Az oszt igen...! :D


A GTX 950 fogyasztása durván 100W, nem tudom az a 350W honnan jött.

2016. júl. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ezen én is néztem :D
2016. júl. 1. 01:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Sikerült elnéznem egy sort, és a kártya fogyasztása helyett az NVidia által ajánlott tápellátást olvastam :D

Mea culpa, de a többihez tartom magam.

2016. júl. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mentségemre szóljon, én is sokalltam, de gondoltam, ha az Nvidia azt mondja 350, akkor biztos annyi :D


Így viszont a 600W-os táp végképp erős overkill.

2016. júl. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!