Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gépem elindul, de azonnal...

A gépem elindul, de azonnal kékhalált kap?

Figyelt kérdés

A laptopom elindul, bekapcsol, de odáig nem jut el, hogy behozzza az asztalt. Egy pillanatra úgy látom, hogy behozza a jellegzetes kék képernyőt, fehér betűkkel, szóval kékhalált kap, és aztán bejön a képernyő, hogy nem sikerült elindítani a Windowst, válasszak elindítási módot. Nem tudom, hogy az újabb OP rendszerű gépek ilyenkor mit írnak ki, de az én régi gépem, azokat írja, hogy normál módú indítás, vagy csökkentett mód és stb. De bármivel is probálkozom, elkezd betölteni a rendszer, egy pillanatnyi időre kékhalál és már dob is vissza a fekete képernyőre, hogy nem tudja indítani a Windowst.

Mi baja lehet? Az tény, hogy csurrig volt a gépem tárhelye, újratelepítés megoldaná a problémát vajon ha Windows 7-tel mondjuk újra tenném? Remélem nem komoly baja van, mert ugyan már vagy 10 éves meg van (ha nem több), de nem szeretnék még megválni tőle, mert soha semmi baja nem volt. :)


2016. júl. 1. 12:10
 1/1 anonim válasza:
Mivel nem látom,így nem tudok bíztosat mondani,de valószínüleg ha elviszed újratetetni a windowsot és elmondod a problémádat,akkor megmondják hogy az segíthet-e.Amikor az én gépem kapott kékhalált,akkor nekem bevált az újratelepítés.Sok szerencsét!
2016. júl. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!