Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen márkájú (és típusú)...

Milyen márkájú (és típusú) laptop van a képen?

Figyelt kérdés

Milyen márkájú az alábbi laptop? [link]

Ha esetleg valaki tud pontos típust is, megköszönném



2016. júl. 1. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
24%

Honnan a büdös.....

Szépen beszélek jó?


Tehát.



Miből gondoltad, hogy egy laptopról készült képről, ami nem mellesleg úgy néz ki mint a seggem, meg lehet állapítani, hogy milyen típusú, főleg hogy a típust leginkább a felszereltség határozza meg amiről annyit tudunk mint egy marék lepke, sömmit...!!!!!


Még azt a fránya márkát se lehet kiolvasni mert olyan ronda a kép.....

2016. júl. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 zakhaev ***** válasza:
akinek esetleg ilyen van, simán felismeri és meg tudja írni.
2016. júl. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet felismerni.
2016. júl. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves Kránitz Árpád!


Pontosan az a helyzet, mint ahogyan előttem is említették, abban bízok, hogy valaki használ ilyen márkájú gépet és fel fogja ismerni.

Sajnos jobb minőségű képpel nem rendelkezem, nyilván ha tudnék felmutatni ilyet, akkor nem ezt csatolom.


"Még azt a fránya márkát se lehet kiolvasni mert olyan ronda a kép"

Szerinted mégis miért kérdeztem rá itt? Gondoltam evidens lesz az értelmesebbek számára, hogy mivel én sem tudtam kiolvasni a képről, ezért teszem fel itt a kérdést.


Stílusból meg nagyon gyorsan visszavehetnél, ha nem tudsz segíteni és ilyen "érdemi" hozzászólást tudsz csak írni, akkor ugye felesleges megszólalnod.

2016. júl. 1. 15:28
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

"Szerinted mégis miért kérdeztem rá itt? Gondoltam evidens lesz az értelmesebbek számára, hogy mivel én sem tudtam kiolvasni a képről, ezért teszem fel itt a kérdést."


Ha te se tudod kiolvasni, akkor mégis miből gondoltad, hogy mi ki tudjuk olvasni.... fák logik....


A stílusomból meg akkor szoktam visszavenni, ha végre megnyílik egy kicsit az agyatok és ráébredtek arra, hogy amit szeretnétek az szint egyenlő a lehetetlennel.....


De akkor kérdezek tőled valamit, ha valaki is felismeri, és megmondja a márkát, akkor is a típust honnan fogja/fogod megszülni?

2016. júl. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez egy MSI GS60 Ghost.
2016. júl. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2016. júl. 1. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!