Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopot szeretnek venni,...

Thenurrrs kérdése:

Laptopot szeretnek venni, kaptam egy jo ajanlatot Lenovora, de meg nem volt ilyen markaju laptopom. Eddig Acer-em volt es azzal meg voltam elegedve. Kerdem, hogy ez mennyire jo marka?

Figyelt kérdés

2015. dec. 30. 10:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Jó márka, régóta a piacon vannak. Cégek szeretik alkalmazni ezt a márkát, akár asztali PC, akár laptop.


Tudod a laptop pontos típusát? Mert azért Lenovoból is vannak gyengébb, vagy silányabb gépek. :)

2015. dec. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lenovo IdePad G50-80 i5-5200U
2015. dec. 30. 10:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Mire szeretnéd használni? Általános felhasználás, vagy játék, vagy mind a kettő?
2015. dec. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mindketto
2015. dec. 30. 10:27
 5/10 |Orfeusz| ***** válasza:

Pro:

-Jobb féle összeszerelés

-Megbízhatónak mondható márka

-Nagyon jó processzor

-FHD képernyője lehet, és az nagyon jól jön


Kontra:

-Noha konkrét modellt nem írtál, szerintem gyengébb dVGA van benne, ami általános használatra bőven jó, de játékra annyira nem.

-A billentyűzete nem valami acélos.

2015. dec. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Laptop Lenovo IdeaPad G50-80 cu procesor Intel® Core™ i5-5200U 2.20GHz, Broadwell™, 15.6", Full HD, 4GB, 1TB, DVD-RW, AMD Radeon R5 M330 2GB

Ez a modell...mit szolsz hozza?

2015. dec. 30. 11:42
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem rossz, de a VGA nem túl erős, a 2GB önmagában még nem jelent semmit. Biztos tudsz rajta játszani, de kompromisszumokkal.


Mennyit szánnál maximum laptopra?

2015. dec. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 |Orfeusz| ***** válasza:

A dVGA nem sokkal erősebb az IGP-nél (csak tessék lássék bennevan) [link] A DX12 talán ebből is kihozna valamit, de azért mégse játékra való. Valódi haszna csak másodlagos képernyőnél lehet. A 4GB RAM is játékra nem sok.

Másra viszont szuper kis gép. A FHD képernyő nagyon jó netezni meg dolgozni.

2015. dec. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Gondolom te magyarorszagi vagy,en viszont romaniai,szoval masak az arak a ket orszagban. De ha segiteni szeretnel,akkor kuldj 1-2 olyan tulajdonsagu laptopot,amire azt mondod,hogy erdemes megvenni
2015. dec. 30. 11:58
 10/10 anonim ***** válasza:

ismerősömnek Lenovo laptopjai voltak, nem ajánlom.


Windows xp/7 alatt mindig volt vele valami. Hol nem akart bootolni, hol a RAM-mal volt baj, hangszórója is volt amikor hetekig süket volt.


Most a másik laptop lenovo t440-n ha bedugod a fülest és kihúzod nem lesz hangod. Azon kívül ez a laptop ugyanaz mint a másik. Nehezen indul, és nagyon sokszor nem ébred fel alvó módból.Vagy ha igen, rögtön lefagy....


Még az első laptophoz annyit, hogy levelezés közben FEKETE halált kapott. Sz szerint. Írod a levelet fekete képernyő-fehér felirat. System error. Checking RAM and Hard Drive Disk. This maybe take several minutes.


És nem egyszer. Bootolásnál 2 év után gyakori volt, hogy a HDD-n nem látta a rendszert...


Eredeti Windows volt rajtuk és csak és kizárólag irodai felhasználásra voltak. Mindig asztalon sohasem ölben-->nem melegedett túl.



Nekem eddig a lenovo márka teljes csalódás. Vagy csak lehet, hogy én vagyok szerencsétlen.

2015. dec. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!