Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Controllert vásárolnék PC-hez,...

Amarok Tonrar kérdése:

Controllert vásárolnék PC-hez, eredetileg egy Xbox 360-ast néztem ki, csak közben rábukkantam a Logitech F310-re, ami szimpatikusabb, de nem sokat tudok róla. Olyantól kérdezném, aki ismeri, használta/használja a terméket, mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
A kábel rövidebb, vezetékes, és nem rezeg, ezek nem zavarnak. Mennyire tartós, mennyire érzékeli jól a lenyomott gombokat az F310?

2016. júl. 1. 17:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Eszedbe ne jusson! Egyrészt rossz minőségű az anyag, ócskák a kapcsolók, másrészt kompatibilitás szempontjából is nagyon gyenge. 2006 óta a definitív PC kontroller az Xboxos (ezt nem én mondom, hanem a Microsoft jelentette ki 10 éve). Onnantól fogva CSAK az Xbox kontrollerek kompatibilisek 100%-ig az összes PC játékkal (kivéve persze a stratégiákat, MMO-kat, stb.). Lehet akármilyen jó kontrollered, ha nem ismerik fel a játékok, semmit sem érnek. Vannak kontroller-emulátor programok (pl. X360CE), de bizonyos funkciókat (pl. a FIFA-ban a cselezést) nem lehet ezekkel sem beállítani.

Még egyszer mondom: kizárólag Xbox 360, vagy Xbox One kontrollert vegyél. Minden más csak pénzkidobás, meg fogod bánni, ha nem így teszel.

2016. júl. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!