Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A pcx-en rendelek számítógépet...

A pcx-en rendelek számítógépet és ott összerakatom akkor mindent megkapok? (Többi lent) És szépen szerelik össze? (kábelek szépen el vannak hátul vezetve stb. )

Figyelt kérdés
kábelek,dobozok!!!!!!,stb.(vagy van valami amit nem kapok meg ahhoz képest mint ha én szerelném össze itthon?)

2016. júl. 2. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
persze megkapsz mindent, dobozok, tartozékok. általában faszán megcsinálják a kábeleket is.
2016. júl. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amit kérsz és jár hozzá azt kapod....


Az kábelekre meg annyit mondok, hogy kérdezz rá a boltra, hát van elérhetősége is....

2016. júl. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálam pl. el sem indult az állítólag összeszerelt gép. Simán nem dugták rá a CPU 12V ATX csatit. Nem nekem kellett a gép, csak időm nem volt összerakni.


Ez volt az első és utolsó eset, hogy más rakott össze nekem gépet.


Ha értesz hozzá, inkább Te rakd össze, az a biztos.. :)

2016. júl. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hú, hát életemben nem raktam össze számítógépet és mivel 300-400 ezer lesz az ára inkább meg sem próbálom nehogy eltörjek valamit stb. Ja és ment a zöldpacsi
2016. júl. 2. 20:19
 5/6 tekissunyi válasza:
Holnap tudok friss infót adni mert rendeltem gépet összeszerelve mert én sem tudnám megcsinálni. Énis kiváncsi leszek ezekre.
2016. júl. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kösziszépen
2016. júl. 5. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!