Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha egy négyszálas drót két...

Ha egy négyszálas drót két végére forrasztok egy usb dugót és egy ajzatot akkor azt biztonságosan használhatom usb hosszabbítóként?

Figyelt kérdés
Van itthon egy rakás rossz egerem amiknek nem az a hajszálvèkony drótok vannak a közepèben. Meg van pár usb elosztóm amik szintèn nem tökèletesek. Leszedtem az egyik elosztóról az egyik ajzatot ès ráforrasztottam az egyik egèrkábel vègère, ami működik is nagyon jól. De mègsem vagyok boztos a dolgomban, biztonságos ez így? Merjem így használni? Mert van mèg pár egerem ès usb dugóm meg ajzatom is, ès a hosszabbítók mindig jól jönnek...

2016. júl. 3. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem működhet, csak szigeteld le jól és (nyilván) mindent ugyanoda forrasszál.
2016. júl. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
USB2-re ez jó lesz. USB3-ra már kérdéses, 3.1-re felejtsd el.
2016. júl. 5. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Törpefeszültség (max. 12V) van benne ugyhogy teljesen biztonságos, akár nyalogathatod is az USB csatit mint egy elemet :) , teljesen biztonságos, nem kell aggódnod .

Az persze más kérdés hogy milyen lesz a sebességed a házilagos kábelen , szerintem is igaza van az elöttem válaszolónak ezzel kapcsolatban.

2016. júl. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

> milyen lesz a sebességed a házilagos kábelen , szerintem is igaza van az elöttem válaszolónak ezzel kapcsolatban.


A sebesség ugyanolyan lesz hiszen szabvány van rá csak pont arra céloztam hogy valószínűleg az USB 3.0 szabványnak nem felel meg és az biztos hogy a 3.1-nek nem, annak a legtöbb kis kínai által barkácsolt kábel sem felel meg, az Amazonon a Google egy mérnöke osztja őket kegyetlenül...

2016. júl. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!