Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék venni egy olyan...

Szeretnék venni egy olyan gépet, amin mennek az új játékok. Már előre összerakottat vegyek, vagy magam állítsam össze?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék venni egy olyan gépet, amin elmennek a mai játékok, és nem úgy, hogy teljesen leveszem a grafikai beállításokat. Az összeg, amit rászánnák, 180 000Ft. Kérdésem az volna, hogy a PCX.hu-n már előre összerakott számítógépek közül válasszak, vagy inkább magam állítsam össze onnan?


[link]



2016. júl. 4. 20:12
 1/9 Lord Hidan ***** válasza:

Az előre össze rakott gépek nem jók. Náluk annyira nem vészes a helyzet de inkább ne. Jobb ha össze állítod.

asus h110m-k 18k

i5-6400 35k

kingston hyperx fury black 1x8gb ddr4 2133mhz 10k

super flower 450w 14k

zalman z1 11k

wd blue ezex 14k

Sapphire r9 380 4gb nitro 65k

Összesen 185k ha belefér még 5ezer

2016. júl. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Lord Hidan ***** válasza:
i5-6400 53k*
2016. júl. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Annyi még talán belefér. Fontos lenne, hogy olyan gép kellene, amit később (1-2) év múlva tudjak fejleszteni, ha már problémás lenne az új játékok futtatása.
2016. júl. 4. 20:19
 4/9 Lord Hidan ***** válasza:
A processzorral nem lesz gond sokáig de azt is fejleszteni tudsz majd benne egy i7re illetve inkább a videókártyát és a ramot kell majd idővel fejleszteni ami nem lesz gond.
2016. júl. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!


Így összerakva az oldalon egész jónak tűnik, viszont nekem itt 185-ből nem jött ki, csak 206 ezerből.


[link]

2016. júl. 6. 18:31
 6/9 Lord Hidan ***** válasza:

Proci: [link] Ezt valamiért nem engedi berakni gépösszerakóba.


Ramból most elfogyott a hűtőbordás 2133mhz-es érdemes megvárni mert az 10ezerért szokott lenni.

De ha nem akarsz várni ez is olcsóbb [link]


Alaplap úgy néz ki azóta drágult itt egy olcsóbb 17ért

[link]


Házat látom kicserélted Z1 neora az R1-et jobban ajánlom hűtés szempontjából és csak egy ezressel drágább

2016. júl. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Nem találtam azt a házat, azért raktam be másikat, de akkor majd megkeresem inkább, ha jobb. Annyira nem sietek vele, még egy hónap csúszás beleférhet.


Na most eddig 2 számítógépet állítottam össze. Melyik a jobb?


1: [link]


2: [link]

2016. júl. 6. 19:09
 8/9 Lord Hidan ***** válasza:

Az első. De mehet bele Raijintek arcadia ház abba is az is jó. Csak gondoltam fontos a plexi( Magamból indultam ki:D)

[link] itt az R1 ha nem találnád

2016. júl. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Lord Hidan ***** válasza:
Most nézem hogy a hdd-t cseréld viszont erre [link]
2016. júl. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!