Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A számítógépem bekapcsol, de...

A számítógépem bekapcsol, de képet nem ad. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A hétvégén kaptam meg a gépet előtte nővéremé volt és tegnap vonattal hazahoztam, majd összeraktam, bekapcsoltam és minden ventilátor elindul, elől a kék led világít, a piros led villog, de kép nincs. Megpróbáltam összekötni más monitorral, de ugyanez, vettem egy másik kábelt, de ugyanez, sem alaplapi videokártyáról sem dedikált videokártyáról nem ad képet. Nővérem azt mondta hogy volt olyan, hogy kimozdult a winchester kábele és ezért nem adott képet, megnéztem és félig valóban ki volt mozdulva, de ez sem segített rajta. Átkötöttem a kábeleket, de szintén semmi kihúztam a dvd olvasót, de semmi. Mit tudnék még tenni? Mi lehet a baj? Kérlek segítsetek! Köszönöm!!!

2016. júl. 5. 08:16
 1/7 anonim ***** válasza:

A videókártyát vedd ki, és próbáld az integráltra rákötni. ha így működik akkor a kártya volt rosszul behelyezve.

Esetleg vedd ki az alaplapi gombelemet néhány percre ! Így reseteled a biost, ami annyit tesz, hogy minden visszaáll a gyári értékekre. Ez után próbáld !

2016. júl. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

-Be van kapcsolva a monitor?

-Igen!

-Akkor kapcsold ki...


Ha érted. :D

2016. júl. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem értem. Már megpróbáltam azt is hogy kapcsolgatom a monitort, de nem lett jobb.:(
2016. júl. 5. 14:51
 4/7 A kérdező kommentje:
Pannóniás köszi! Majd megpróbálom, amint tudom. :)
2016. júl. 5. 19:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Csinálj képet a belsejéről, és hátha látunk valamit.
2016. júl. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy segítettetek! Vettem egy videokártyát kicseréltem és azzal már jó. :D
2016. júl. 7. 18:29
 7/7 A kérdező kommentje:
Tehát videokártya problémám volt. :)
2016. júl. 7. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!