Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van olyan készülék, amit...

Van olyan készülék, amit tv-nek és monitornak is lehet használni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van ilyen. A kérdés lényege az, hogy van-e olyan, ami mind a kettőnek eléggé megfelel, felbontás meg egyéb szempontból, tehát van értelme használni. És ami nem drágább, mint egy sima tv meg egy sima monitor együtt.

2016. júl. 5. 13:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Van.
2016. júl. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Még szép, hogy van.

Érdemes HD felbontású 32"-os TV-t venni, de arra figyelj, hogy a Hz száma érje el a 60-at. Legyen jó a színhűsége. A válaszideje ne legyen több 5-nél. Az 5 még határeset... De FP játékhoz inkább kevesebb legyen. A panel típusának talán IPS legjobb döntés, mert szépek a színek, jó a betekintési szög.

Bármi egyéb kérdésed van, írj bátran privátban. ;)

2016. júl. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Tervezem egy asztali gép beszerzését. És elgondolkodtam egy tv vásárlásán is. A szobámban elhelyezés szempontjából amúgy is közel kerülne egymáshoz a kettő. Ezért merült fel bennem, hogy a monitort és a tv-t összevonjam. Tudom, hogy ilyen lehetséges. De ha egy ilyen készülék nem elég jó például a felbontás miatt mondjuk monitornak, akkor megette a fene az egészet. Ha van jó készülék, de az drágább, mint egy sima monitor és egy sima tv együtt, akkor jobb külön venni, ugyanis számítanak az anyagiak.

Tehát nem az a kérdés, hogy technikailag ez megoldható-e, hanem az, hogy reális-e ilyenben gondolkodni.


Az értelmes és hasznos választ köszönöm

2016. júl. 5. 18:28
 4/13 anonim ***** válasza:

[link]

Én ezt vettem egy hónapja, teljesen megfelelő, 24", FHD, 60hz, 5ms. Egyedül azt nem szeretem, hogy folyton váltogatni kell, egy szimpla kapcsoló jobb lenne.

2016. júl. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mit kell váltogatni és hogyan?
2016. júl. 7. 21:36
 6/13 anonim ***** válasza:
Gondolom azt hogy a tv menjen vagy pedig a gép. Távirányítón. (Nem biztos, kívül álló vagyok!!!!)
2016. júl. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
jól mondja, a távirányítón a forrás gombot kell nyomogatni, hogy átváltson a kép tv.ről a gépre, jobban örülnék egy szimpla kapcsolónak az oldalán, vagy hátul. de ezen kívül semmi gond vele.
2016. júl. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az mit befolyásol, hogy hol van a gomb?
2016. júl. 12. 21:18
 9/13 anonim ***** válasza:
tökmindegy, csak nem szeretem kapcsolgatni. mindegy, ez ne befolyásoljon
2016. júl. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Azt nem értem, hogy kapcsolGATNI. Miért kell folyamatosan? Ha váltani akarok, akkor persze, hogy át kell kapcsolni. Ha nem akarok átkapcsolni, akkor gondolom nem kell.


De tegnap tv-ztem a családi tv-n és rájöttem, hogy minden adón szar az adás. Az m1 híradó meg jön a neten is. Tehát nem is biztos, hogy kell nekem tv.

2016. júl. 13. 09:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!