Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Véleményt szeretnék a Cooler...

Véleményt szeretnék a Cooler master b700 v2 tápról?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez megbízható, vagy cseréljem le?

gtx 680 és i7 4820k megy alatta, sajnos sok rosszat olvastam az olcsó tápokról, az érdekelne , hogy azzonnal cseréljem vagy merjem használni a gépemet vele?


2016. júl. 7. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:

xar

a cm nem 100%-osan megbízható márka

2016. júl. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Szerinted be merjem kapcsolni addig a pár napig amíg nem veszek újat, vagy ne?
2016. júl. 7. 16:38
 3/6 anonim ***** válasza:
csinálj egy fotót mert nem tudom mennyit ad le 12v ágon
2016. júl. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a tápról/dobozzáról/open hardware monitorról?(bocs nem vagyok egy hardver mester ezért vagyok itt :) ment a pozitív)
2016. júl. 7. 16:44
 5/6 anonim ***** válasza:

tapról

ahol sok szám van írva

2016. júl. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem annyira veszélyes tápegység, viszont nem ajánlott. FSP hexa, Chieftec ctg vagy bequiet system power (hogy pár példát megemlítsek) szintjén van és ilyen kicsit régi, de enthusiast konfighoz már egy kicsit - vagy nem kicsit magasabb minőségre lenne szükség.


Egyébként erős túlzás, hogy a CM nem ajánlott szint, most jött ki a masterwatt maker széria első tagja. Valószínűleg azért kerül 400 euróba, mert a szerverszintű enhance electronics a design partner, ami biztonság szintjén elég overkill.


Jelenleg a Cooler Mastertől a belépőszintet képviseli a GM széria (ez alá ne menjünk), középkategóriában ott a VS és a V, ezek viszont erősen ajánlottak. Persze mint mondtam, az új masterwatt család az egész pereputtyot lecseréli, úgyhogy hamarosan újra kell gondolni mindent, amit a CM-ről gondoltunk.

2016. júl. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!