Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a jobb proci? Intel...

Melyik a jobb proci? Intel Pentium G4400 vs AMD ATHLON 880K

Figyelt kérdés

Melyik teljesít jobban a Játékok terén? Mi az erősségük, gyengeségük?

Válaszaitokban ne a CPU foglalatok legyenek a mérvadóak. Nem tudnám a Pentiumot i3-ra, i5-re fejleszteni.



2016. júl. 8. 12:00
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Továbbá nem tudom ki az aki aljas módon fogalmaz, hát még aljas módon idézek....


""

"ne gépet vegyél hanem tedd félre kenyérre" Hogy idézzem a hülyeséged 63%....


Tudod van aki örül annak, hogy egyáltalán 100E-et költ egy egész gépre, nem pedig egy VGA-ra....

""

Továbbá még mindig képtelen vagy az arra, hogy értelmezd amit írok....

2016. júl. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
érdekes hogy a válaszaiddal is engem igazolsz :)
2016. júl. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Lord Hidan ***** válasza:
Teljesen mindegy mit igazol a kérdező nem fog i3at venni
2016. júl. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Nem is éri meg, hülyékkel lehet vitatkozni, sose fognak fel semmit.


IGP-vel neked adok igazat?


Nem is tudom, hol van benne a te igazad, azt leszámítva, hogy integráltról van szó mind a kettőnk esetében de látom nem veszed észre a különbséget....

Az Intel az IGP-vel (leszámítva Iris Pro) elbújhat a francba az AMD APU-ja mellett, és ugyan annyiból amiből kijön egy sz*ros gép (most kezdesz felqrni) i3-al (amit nem akar a kérdező) ami mondjuk teljesít 100%-ot addig az A10-es APU teljesít legalább 140-et...


A VGA-t meg látom azért se érted miért kevertem bele, mivel talán a 880K-ban nincs integrált, az alaplapos megoldásról pedig leszoktak?


FL.

2016. júl. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Na figyelj ide te agytröszt.


Az igp-t semmi esetre sem a játékok vonatkozásában hoztam fel, hanem azért, mert nem szükséges egyben megvenni a gépet, ha az a +8E kiadás az i3-ra ekkora probléma.


Kérdező sem játék célra kérdezte a procikat, hiszen a 880K-ban le van tiltva.


És még én vagyok értetlen

2016. júl. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Akkor meg mit akarsz itt i3-al, 880K mellé így is úgyis kell VGA amiknek a 90%-a bőven meghaladja egy HD530 "tudását"....


Ha talán.... befejezted most...


DFIYL.


Én is.

2016. júl. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Komolyan azt hittem hogy magadba szállsz és rájössz, hogy tök feleslegesen írogattál itt össze-vissza az igp-kről mert nem tudsz értőn olvasni, de tied kell legyen az utolsó szó mert valami nyakatekert módon azt hoztad ki a fejedben hogy végülis neked van igazad :).


Nem, nincs.


Az i3-at meg azért hoztam fel, mert az alig drágábban magával vonz egy sokkal modernebb platformot, ami értékállóbb, fejleszthető (még ha most azt is gondolja hogy nem fogja, 5 év múlva meg lehet mást mond) és erősebb is. Akkor egy 100E konfig sorsa valóban 8E Ft-on múlik? Erre írtam, ha igen, akkor inkább tegye félre kenyérre, még szükség lehet rá.


Teljesen nyilvánvaló, hogy külön VGA-ra gondolt a kérdező te ejnstejn, hiszen a 880K-val akkor játszhatna, ha be tudná kapcsolni a letiltott igp-t.


Szóval bújj el, egy magasabb intelligenciával ne akarj hadakozni :)

2016. júl. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 Lord Hidan ***** válasza:
Az intelligens agyaddal rájöhetnél már arra hogy a kérdező akkor sem fog i3-at venni fölösleges egy kérdés alatt veszekedni arról amit a kérdező kijelentett hogy nincs rá pénze.
2016. júl. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Igen, létezik olyan, hogy az a +8 ezer is megterhelő, de ez alapján amit te mondasz, rád már lehetne szidás gyanánt használni a zsíros paraszt kifejezést, ami viszont qrvára de nem szidásra van kitalálva....


Vehettem volna én is inkább 3570s-et a 3470s helyett, de nekem megterhelő volt még az a + 7 ezer a 3470s-re...


Mérlegeld, hogy hogy áll Magyarország gazdaságilag, vedd figyelembe, hogy egy "vidéki" nem annyit keres mint egy pesti prosti és akkor talán rájössz, hogy van az a hely ahol tényleg probléma az a +8 ezer "csak úgy"...


De ha intelligensnek hiszed magad akkor minek vagy még itt?

Az intelligensek a butáknak a fejére szarni szoktak és inkább csak úgy otthagyják a dolgokat?

Na?


Szóval,

VGA lesz?

igen opció:

880K ha alap játék a cél


nem opció:

A10 APU ha azért kellene egy jó erős multimédiás IGP.


G4400 ha internet


ITT A PONT!!!


Én leültem a pics*mra, javaslom te is tegyél így mert a többieknek a ... is ki van már velünk....

2016. júl. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Hát ha akadt volna anno +7 ezrem akkor persze, hogy 3570s-et veszek, ha az én példámat követem, de nem így volt, és így is 2 hónapig gyűjtöttem rá....


Majd 1 év alatt tudtam beleölni 230 ezret, hogy használt/LeC kollégától kihozzam a gépem, szóval nem úgy megy, hogy dobálózunk a pénzel, ez nem ámerika....


Igaz, ennek az ipar az a titka, hogy a cigit meg egyéb sz*r hanyagolni kell és jó lesz, de az én esetemben akkor szívtam utolsó cigimet mikor haver megkínált, azt is vagy 3 éve... és a gép most van meg 1 éve, egyéb dolgokra meg nem költöttem, sőt volt olyan, hogy amit kaptam kajapénzt (még ha 200 forint is volt egy szenyóra), azt is inkább elástam a zsebembe, azt ettem itthon vajas kenyeret mézzel.... Szóval pénzügyi témát be lehet fejezni.

2016. júl. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!