Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a jobb proci? Intel...

Melyik a jobb proci? Intel Pentium G4400 vs AMD ATHLON 880K

Figyelt kérdés

Melyik teljesít jobban a Játékok terén? Mi az erősségük, gyengeségük?

Válaszaitokban ne a CPU foglalatok legyenek a mérvadóak. Nem tudnám a Pentiumot i3-ra, i5-re fejleszteni.



2016. júl. 8. 12:00
1 2 3
 21/26 Brandon41 ***** válasza:
56%
#4 miért nem tudsz a kérdésre válaszolni? A kérdező világosan elmondta hogy nem akar i3-ra, i5-re fejleszteni, te pedig egyből i3-at írsz. Ja és majd a kérdező eldönti hogy mire akar költeni, és nem kell meg mondani másnak hogy mire költsön. Legközelebb légyszíves a kérdésre válaszolj és ne köss bele másokba csak azért mert igazuk van.
2016. júl. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Brandon41 ***** válasza:
Nehogy már én legyek a hülye, nem én írtam i3-at annak ellenére hogy a kérdező meg mondta hogy nem akar i3-at,i5-öt, nem az volt a kérdés hogy i3 vagy Pentium vagy 880k.nem tudom mi a bajod, hogy egy kérdésre nem tudsz normálisan válaszolni, rossz a szöveg értésed?
2016. júl. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Brandon41 ***** válasza:
Mindegy nincs értelme itt veszekednem veled, de a válaszolva a kérdező kérdésére athlont vegyél, és i3-at akár mennyire is mondja az az észkombájn. Vegyél athlont, az az i3-at pedig feldughatja magának a válaszoló.
2016. júl. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Mázlid van, levezetem neked miért vagy h*lye :)


Kérdés alapján játékhoz keres procit. Az egyikben nincs IGP, tehát lesz dVGA is.


HÁZ+TÁP min. 20E

LAP 15E

CPU 1 17E

CPU 2 28E

RAM min. 5E (4gb)

HDD 15E

VGA min. 32E (R7 360 2gb) - legolcsóbb értelmes vga


Tehát a konfig első kérdésben szereplő procival 104E, másodikkal 115E.

Eleve a kérdező sem okosan kérdezett (miért is tenné, hiszen egy HSZ-t sem írt lehet csak unatkozott amikor kérdezett), hiszen a 2 proci nem egy kategória árban.


Az én javasolt procim 34E, azaz az AMD árához képest +6E.


Szóval mit kapunk akkor, ha az általatok ajánlott kb. 115E AMD konfig helyett az általam felvetett (bár a kérdésben értelmetlenül kizárt, hiszen árban az i3 közelebb van az Athlonhoz) 121E konfigot veszi?


- játékokban (is) erősebb, modernebb proci (14nm vs 32nm)

- ddr4 támogatás

- fejleszthető

- értékállóbb sokkal


Tehát akkor szerintetek, akik lepontoztatok engem, érdemesebb kb. 115E-t költeni a minden szempontból gyengébb konfigra, mint +6E-ért (ami kb. 5%) egy másik kategóriát venni? GRAT


Erre írtam, ha nincs ennyi + keret a gépre, akkor ne azt vegyen :D (remélem így már érthető)


Kit érdekel, mit kötött ki a kérdező. Nem ért hozzá, ezért krédezett. Vagyis ha hülyeséget köt ki mint feltétel, akkor segítő szándékkal lebeszélitek róla, jó esetben. Ti meg pont rábeszélitek, csak hogy ellenem beszéljetek (mert valójában erről van szó).


Na most lehet nyomogatni a zöldet, hogy kompenzáljátok a nem tudásotokból eredő károkozást, amit a százalékos megítélésem ellen követtetek el, már ha van gerincetek :D

2016. júl. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Brandon41 ***** válasza:
Abban igazad van hogy + 6 ezer Ft és i3, de mivan ha nincs + 6000 forintja vagy ha azt a 6000 -ret másra szeretné költeni (kenyérre amit te javasoltál).amúgy mi csak a kérdésre válaszoltunk én legalábbis arra válaszoltam.
2016. júl. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Lord Hidan ***** válasza:
Az is lehet hogy van rá pénze csak simán nem szeretné gépre költeni
2016. júl. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!