Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot ajánlotok...

Milyen laptopot ajánlotok 90-130 ezer ft között amit átlagos felhasználásra, néhány mai játékra használnám?

Figyelt kérdés
Leginkább HP-s laptopot szeretnék, ezek tetszenek a legjobban, de bármilyen márkából írhattok, de ha lehet hp-ból !
2016. júl. 10. 02:55
 1/5 anonim ***** válasza:
130K-ig semmilyen laptopot nem ajánlanék mai játékra... :S 165-ért már van használható.
2016. júl. 10. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én annyiban pontosítanám az első választ, hogy semmilyen laptopot nem ajánlok játékra !
2016. júl. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Duplázd meg az összeget (a felső határértéket), és akkor már kijön olyan, aminek a teljesítménye is megvan a mai játékokhoz és minőségben sem szar.
2016. júl. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennyiért nem igen tudsz válogatni, ebbe az árban kezdődnek az alsó kategóriás internetezésre való notebookok.
2016. júl. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen, sajnos a HP-nal kulonosen erzekeny a helyzet, mivel ott a markat is hatarozottan meg kell fizetni. Ilyen arban sajnos megfelelo laptopot nem fogsz talalni, de az elottem szolokkal annyiban bem ertek egyet, hogy olyan mertekben kene megnovelni az arat. Nekem rovid idon belul Asus X555LB-XO101D tipusu laptopom lesz es a leirasa alapjan maximalisan meg vagyok vele elegedve. En azt tudom ajanlani, bar a 90 es 130 forint kozti terjedelembe arilag nem illik neked bele.
2016. júl. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!