Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik tápegységet vegyem?

Melyik tápegységet vegyem?

Figyelt kérdés

LC POWER LC600H-12 9.558Ft

NBASE 650W N-POWER N650-PRO 9.652Ft


i5-4460 és gtx960 4gb, 8gb ram, 1hdd+1ssd, b85 alaplap, raijintek arcadia, ezek már megvannak



2016. júl. 10. 08:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

"Amit a többiek írtak mind drágább és kisebb is. megy a zöld, többieknek a piros"


Szerintem felesleges a segítség egy ilyen embernek, nem azt kérdezed hogy miért ajánlják azt hanem egyből a lepontozás. Egyáltalán minek írtad ki a kérdésed ha úgyse számít a vélemény?! Vegyed is a "nagyobb" tápot, mert megérdemled.

2016. júl. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Ádám egyszer ironizál, és akkor is elhiszi. Beszarok. Mondjuk már megszoktuk, hogy ilyen agyhalott kérdezők szoktak ide írni aztán minden értelmes választ lepontoznak.
2016. júl. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Mondom én is ott van a jele 2x is és nem veszi észre besz*rok

De ugylátszik már nem is érdekli a többiválasz megveszi/vette az a khm béna tápot

2016. júl. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__7..


Ebben a kérdésben a kérdező 2 lehetőség közül kérdezett és senki nem fikázta a választott procikat a választott célhoz (1valakit kivéve), pedig volt miért, az egyik egy régi amd új cipőben, a másik egy 2magos hurka.


Itt meg mindenki fikázza a tápokat és rögtön drágábbat ajánlotok, arra nem is gondoltok, hogy az a +5E nem fér bele már? Hogy van ez?


Egyébként láthatnátok a 100%-ból, hogy senkit se pontoztam le (csak fel), kivéve a Kránitz Ádám-ot, akit viszont nem vagy csak kevesen pontoztak le rajtam kívül, holott mindenki szerint hülyeséget írt.

2016. júl. 10. 13:02
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Akkor parancsolj:

[link]


Amúgy hidd el, itt mindenki csak a saját érdekedben próbál lebeszélni a szutyok tápokról.

2016. júl. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Lord Hidan ***** válasza:
100%

Van 500ft-od vagy gyűjtesz még 200ft-ot egy szelet pizzára vagy veszel egy pohár szart


Van az az eset amikor nem szabad. A kérdésben leírta a srác hogy neki elég az nem fejleszt majd.

De most teljesen másról van szó. Ha nem fér bele ne rakd össze. Gyűjts még. Ezekkel megöldöd a gépet. Nem értem mit nem lehet ezen felfogni. MEGÖLÖD A GÉPET


#15 +1 inkább vegyél egy használt olcsó jót mint egy ajtótámasztót


De tudod mit? Vedd meg nyugodtan nem akadok ki inkább nem az én gépem fog tönkre menni. Nem a többi válaszolóé hanem a tiéd. Nekem semmi problémám nem származik majd belőle hajrá

2016. júl. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Itt azzal van a baj, hogy közöd nincs a tápegységek működéséhez (ádám is csak ironizált) és ilyen háttértudással fenyegetsz mindenkit piroskézzel.


Köztudottan mindkettő általad említett tápegység veszélyes, amivel kockára teszed a többi alkatrész stabilitását. Azt pedig nem hisszük el, hogy nincs 5 ezer forintod, ha már i5-re és GTX960-re volt. Amiket mi ajánlottunk, az a minimumok minimuma, senki nem mondta, hogy vegyél egy Seasonic X400-t.

2016. júl. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Jó akk vedd a szart de.nehogy majd rinyálj hogy jaj szétment a gépem mert egy gyerek rosszat mondott a másik 14 mellett
2016. júl. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Amugy ja miért van már i5öd és gtx960nod ha tápod még nincs b+ a táp a legfontosabb egy gépben
2016. júl. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát besz*rok g*cc.


Még jó hogy tudok vakon gépelni mert a könnyeimtől nem látok semmit. xd


Ezek után tényleg megérdemli az LC powert... XD


Amúgy az nem tűnt fel, hogy csak én voltam aki "javasolta" a szar tápot és mindenki más XFX TS meg Super Flower javasolt?


Na szóval akkor is jobban jársz ha szobabiciklit kötöd a gépre és azzal hajtod mint ezekkel a szarokkal.


"Amit a többiek írtak mind drágább és kisebb is. megy a zöld, többieknek a piros" [link]


Valahogy így jött a görcs... XD

De leszek genyó szórom a zöldet....

Tudjátok ti milyen amikor csak fetreng valaki a nevetéstől és semmi hangot nem ad ki csak vergődik?


Na kb. ez zajlott le. XD

2016. júl. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!