Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudtok mondani egy jó számítóg...

Tudtok mondani egy jó számítógépházat, amin sok az usb (6db) Jó a hűtése és plexi oldallapos? és egy nagy videókártya is belefér,30 ezer forintig?

Figyelt kérdés

2016. júl. 11. 13:05
1 2
 1/11 Lord Hidan ***** válasza:
6db előlapi usb? Minek annyi? Még a CM storm trooperen is csak 5 van..
2016. júl. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, hogy amik HÁTUL vannak USB portok, azok nem a géphzhoz, hanem az alaplaphoz tartoznak, ugye? :D

A gépházhoz közvetlenül csak azok tartoznak, amik nem a hátpanelen vannak, hanem elől, oldalt, meg ahova nem röstellnek még tenni.

Tehát te most kértél egy házat, aminek van 6 db elő/oldallapi USB csatlakozója, plusz még a választott alaplapnak (amie gyáltalán támogat enni plusz USB portot) is lesz jónéhány hátul. Szerintem te nem ezt akartad :D

2016. júl. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen Bocsi, Rosszul fogalmaztam, Aztgondoltam a hátsók is bele számítanak, akkor olyan 2-3-4 db ost tudtok mondani?
2016. júl. 11. 13:35
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja és ha van benne ventillátor az is jó lenne, Köszönöm a segítséget
2016. júl. 11. 13:36
 5/11 anonim ***** válasza:
NZXT Source 530, például. Gyárilag van benne két ventilátor, 10 db-ig bővíthető, elől fent van 2 db USB 3.0 port, valamint az oldala félplexis. Alaplapból meg gyakorlatilag bármelyik rendelkezik 4 USB porttal hátul. Sokkal macerásabb lesz egy 4 USB portos házat találni, és hozzá egy olyan alaplapot, aminek van 4 USB header-je.
2016. júl. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az alaplap ez: [link] Teljes plexis ház esetleg van? Ha tudsz letudnád írni? Köszönöm
2016. júl. 11. 14:15
 7/11 anonim ***** válasza:
Cm haf xd nem plexis de jobbat nem kapsz 30ert
2016. júl. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
egy linket erről a cm haf ról kérhetek?
2016. júl. 11. 20:18
 9/11 Lord Hidan ***** válasza:
Az in win-nek vannak olyan házai amik full plexisek? De kicsit túl lő a kereten
2016. júl. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Lord Hidan ***** válasza:

kérdőjelet nem tudom minek írtam és a link lemaradt grat nekem

Ez nem teljesen plexi de "majdnem" full plexiset csak mini itx-ben találtam

[link]

2016. júl. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!