Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem ismeri fel a laptop...

Miért nem ismeri fel a laptop a ram-ot?

Figyelt kérdés

Most vettem bele 4Gb-ot a régi mellé, hogy legyen benne 8Gb de hiába tettem bele nem ismeri fel..

4gb pc3l-12800 cl11 204-pin sodimm amit most vettem

a laptopom pedig hp pavilion g6-2370eg


2016. júl. 14. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
A szaküzletben ajánlották, hogy ezt a RAM-ot vedd?
2016. júl. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezért nem értem
2016. júl. 14. 12:32
 3/7 A kérdező kommentje:

Most néztem, hogy külön külön úgy működnek hogy ha a hátsó foglalatba rakom..de ami legelöl van foglalat abba nem.

Sőt ha az első foglalatba rakom akko majdnem hogy csúszkál és ha a két pöcköt a szélén ki hajtom ki se pattan...lehetséges, hogy ez a baj?

2016. júl. 14. 12:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Belenyomtad rendesen?

Én jártam már úgy, hogy a korábban (gyárilag) üres foglalatba nem nyomtam bele rendesen (nem mertem) és azért nem érzékelte.


"ha a két pöcköt a szélén ki hajtom ki se pattan"

Ez alapján tippelek erre. Kisértetiesen hasonlít az én esetemre :)

2016. júl. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha lötyög, akkor nincs rendesen befogatva a RAM, rendes kapcsolat nélkül nehezen fog menni.
2016. júl. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Értem:)

Hát meg próbáltam jobban beljebb nyomni de hát nem igazán megy..

Ami jól van betébe ott középen az a kis fekete pöcök és a ram között csak 2mm van de itt ami nem jó itt meg vagy 5mm van, szóval nemértem akárhogy próbálom nem akar sikerülni pedig nem szoktam bénázni:D

2016. júl. 14. 13:00
 7/7 A kérdező kommentje:

Nah sikerült, végülis tényleg én voltam a béna:D

Úgy oldottam meg, hogy először a jobb oldalát erősebben be nyomtam aztán a balt is és így már sikerült, csak tényleg ezek szerint ami még nem volt használva abba erősen kell bele nyomni..:)

Köszönöm a válaszokat!

2016. júl. 14. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!