Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kikapcsol a gép random, a...

Kikapcsol a gép random, a DRAM Led elkezd villogni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van, hogy megy a gép 3-5 órát is, van, hogy fél óra múlva ismétlődik ez. Kép elmegy, Dram led villog. 2 hosszú, 1 rövid. Az alaplapon van egy kis kék "sapka" 3 pines csatlakozón, azt leveszem, majd vissza, így jó lesz, elengedi indítani, de nem javul semmi. Ha ezt nem csinálnám, akkor el sem indul a gép, led villog, kép nincs.

ASUS M5A97 R2.0 lap, 8Gb Corsair 1333Mht Ddr3 ram, R9 380 2gb Fx 8120.

Semmi nincs húzva.


2016. júl. 14. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
A tápod mekkor mert az szokott ilyet csinálni ha nem bírja a gép teljesítményét ellátni!vagy esetleg a processzornál a hütő és a proci közötti hútő zselét kell esetleg cserélni vagy mind a kettőt es saját tapasztalat
2016. júl. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

5550W-os XFX Pro táp van, ez nem hiszem, hogy nem bírja.

A paszta most volt cserélve.

2016. júl. 17. 16:40
 3/5 nemma ***** válasza:
5,5 KW!? Ötegész öttized kilówatt?! Magasságos...
2016. júl. 18. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értsd jól, elírtam.. Inkább segítenél..
2016. júl. 18. 19:52
 5/5 nemma ***** válasza:

Kár, pedig reméltem, hogy felismered az idézetet.

Egyben van a memórai, úgy értem, hogy nem KIT, tehát több 2,4GB-os modul?

Ha igen, akkor egyesével kellene megpróbálni őket, hogy ha csak az egyik van bent, jelentkezik-e a probláma.

Igazából sok minden lehet a ludas, akár a táp is.

Ha van lehetőséged, pl.: ismerős, régi gép, ahonnan kölcsön tudsz venni dolgokat, akkor egyesével le lehet tesztelni, hogy mi az ami jól működik.

2016. júl. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!