Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » RX 480 mikor érkezik "normális...

RX 480 mikor érkezik "normális" hűtéssel?

Figyelt kérdés

Még csak a referencia kapható, nagyon nem találtam leírást mire várhatóak ténylegesen, ha valaki tud valamit megköszönném. :)

December környékén szándékozom VGA-t venni, és ha addig kijönne inkább egy 480 mint 380x


2016. júl. 15. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Decemberre már bevan jelentve a gtx 1050 is, addigra már az összes gyártó akár többféle rx 480-ast is kiad már, ahogy rx 470 és 60-asból is, az árak is addigra stabilizálódnak.


NAGYON-NAGYON szerencsésnek mondhatod magad, hogy Decemberben akarsz VGA-t venni, mert aki mostanában akar, az szinte csak veszíthet.

2016. júl. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szent karácsony napján rakhatód csak a gépbe !
2016. júl. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
soon
2016. júl. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen. A December tökéletes idő kártya vásárlásra.

RX 480 helyett én a 1060-ast javaslom, de ha mindenképp AMD az is tökéletes lesz.


Most aki kártyát vesz, az vagy drágán vesz jót, vagy olcsón x.rt Magyarul bukik egyet mint az mszp. =)

2016. júl. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

Várnék vele, mert most nincs időm szezonban munka mellett játszani, de decembertől holt időszak, így beruháznék :)

1,5 éve decemberben vettem a 970-esem rá 8 hónapra eladtam.

Azon nem buktam mert akciósan vettem PCX-nél 93ért mikor eladtam az ára 110 körül mozgott így pénzemnél maradtam.

Remélem ez is ár tartó lesz :)

Köszi :)

2016. júl. 15. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!