Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy profi jó minőségű...

Van egy profi jó minőségű mikrofon, mégse kedvrontó áron?

Figyelt kérdés
Már régóta szeretnék egy jó minőségű mikrofont, (legfőbbképpen majd a jövőben saját animációim szinkronizálására) de pl: videósoktól el nézem milyen mikrofonjuk van, és legtöbszőr azzal kell szembesűlnöm, hogy iszonyat drága! Az interneten meg keresek ezerrel, de nem tudom melyik jó melyik nem.. Annyi a lényeg, hogy a hang minősége jó legyen, és ne zúgjon! Van ilyen mikrofon?

2016. júl. 16. 00:51
 1/4 anonim ***** válasza:

A hangtechnikára ne sajnáld annyira a pénzt, azok nem lesznek soha elavultak. Szóval a PC-féle "2 évre veszem" mottót el kell felejteni, ezek 20+ évet kibírnak, ha nem dobálod őket és majdnem eredeti áron tudod továbbadni (vagy akár drágábban ha úgy romlik a forint ahogy eddig).


Adj meg egy ársávot, amiben gondolkozol, mert a " a hang minősége jó legyen, és ne zúgjon" elég relatív.

2016. júl. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hominida ***** válasza:

A forint már jó ideje alig romlik, néha javul. A szakértők szerint az is baj.


Szuper mikrofonhoz szuper hangkártya és szupercsendes stúdió is kell. Ha csak annyi a cél, hogy ne zúgjon, akkor a felvételről a zúgás utólag könnyen leszűrhető.

2016. júl. 16. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hangkártya pont felesleges, mondjuk különálló dac+amp kombóra szükség van.
2016. júl. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az is cél, hogy a minőség príma legyen! A zúgást AudaCityvel szoktam szűrni, és töbnyire megy is! Én azóta egy Flureon Bm 800 mikorofonba gondolkozok!
2016. júl. 16. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!