Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bios recovery probléma?!...

Matthew0220 kérdése:

Bios recovery probléma?! (Többi lent)

Figyelt kérdés
Na szóval. Tegnap egy biosfrissítést nyomtam a gépen és mikor újraindúlt a gép akkor a "Medion" logonál semmit nem tudok csinálni. Probáltam a bios recovery-t amikor bekapcsolásnál CTRL + Home-t kell lenyomni és várni. Akkor hallok sok csipogást és utána egy bizonyos időközönként csippan 1-et. Na arra gondoltam biztos a pendriven lévő biosfájlal lesz a gond, mert valami .10F a fájl formátuma és a legtöbben .ROM-al csinálják. De viszont nem találom hozzá a .ROM-os fájlt :/. Valaki erre esetleg tud valami megoldást? Fontos lenne. Az alaplap neve MS7616 így simán meg lehet találni google-n :) Elöre is köszönöm a válaszokat!

2016. júl. 17. 06:50
 1/6 anonim ***** válasza:
medion honlapján ott van minden, a kiterjesztése meg tökmindegy. Nem futtattam végig a frissítést, mert nem tudom mennyire intelligens, de a flash.bat futtatásával windows alól elvileg magától megcsinálja, nem kell hozzá pendrive..
2016. júl. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

biosnál a kiterjesztés általában a verziószám.

egyébként meg ezért necces a bios update..

2016. júl. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a régit legalább lementetted?
2016. júl. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1. válaszoló. Hogy indítsam el a flash.bat-ot mikor lefagy a Medion logónál...

Lementettem a biost legalábbis az ismerősömnek úgyan olyan alaplapja van és most kértem el tőle a backupot. Most újraprobálkozom vele ezzel a fájlal. Pendrive mérete mindegy?

2016. júl. 17. 10:44
 5/6 anonim ***** válasza:
azt még a windowsban kellett volna elindítanod..
2016. júl. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A bios update probálkozás windowsból történt. A flash.bat újraindította a gépem és utána már a medion logónál tovább nem tudok menni...
2016. júl. 18. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!