Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van hordozható merevlemezem....

Van hordozható merevlemezem. Asztalon egy ikon is, aminek ha föléviszem az egeret, kiírja: "Hardver biztonságos eltávolítása, adathordozó kiadása". Ez régebben még működött, most vajon miért nem?

Figyelt kérdés

Régebben rá lehetett rögtön klikkelni a biztonságos eltávolításra, de mostanság nem adja ki. Ha balgombbal - ha jobb-bal klikkelek rá, csak ez a kettő opció van:


-Eszközök és nyomtatók megnyitása

- És van még egy, ami csak ennyi, hogy "..."


Ha a pontpontpont-ra kattintok, arra nem reagál, nem csinál semmit, de az elsővel az "eszközök és nyomtatók megnyitása"-val se megyek semmire, mert megnyit egy mappát, de azt írja ki, hogy nulla elem. Szerintem jól be van dugva, mert a dokumentumokat elérem róla.


A mappán, amikor az eszközök és nyomtatókra megyek, akkor kiír még egy ilyet, hogy "A windows javított eszközikonokat és eszközinformációt tud beolvasni az internetről. A módosításhoz kattintson..." Ez fölül egy sárga csík, és mást nem ír ki, a mappa egyébként, amit ilyenkor megnyit, a vezérlőpult -> Hardver és hang - >Eszközök és nyomtatók. Nincs benne semmi , csak fölül az a sárga csík. Most frissíteni kéne, esetleg az, ahova be szoktam dugni a hordozható merevlemezt, az valamikor megsérült, amikor kihúztam, és a nyomtatót ugyan oda kellett bedugni (működött), de nehezen ment bele? Memória az van elég a gépen. Windows 7-es.


Előre is köszönöm.



2016. júl. 18. 00:28
 1/5 A kérdező kommentje:

Valaki valami ötlet please?

:)

2016. júl. 19. 22:18
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval már nem írja ki, hogy most már biztonságosan eltávolíthatom az eszközt. Szóval bekapcsolt állapotban csak úgy tudom kivenni, hogy simán kihúzom.
2016. júl. 21. 21:47
 3/5 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Tedd újra, az mindig segít.
2016. júl. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem feltètlen. Nekem mióta frissült a laptopom azóta nincs bármit csinálok. Szerintem 7-től egyes gèpeken mindig biztonságos az eltávolítás.
2016. júl. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Amúgy kb 2-3 évvel ezelőtt frissítettem utoljára, és ez a dolog csak most jött elő. Újratenni azt nem szeretném. Mentek a zöld mancsok!
2016. aug. 7. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!