Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek érdemes még ezzel...

Szerintetek érdemes még ezzel a laptoppal foglalkozni "Fujitsu Siemens Amilo pro v 3405"?

Figyelt kérdés

Nekem nem volt még soha laptopom viszont az asztali gépem igen és az most is van amikhez kezdő szinten mondjuk azt, hogy valamennyien érték is hozzájuk, de gondolom a laptop sem nagyon különbözik tőlük!


Szóval az van hogy valami rokon hozta ide hozzám ezt a laptopot és ugyan nem kapcsol be csak a gép rendszeréig jut el mivel nincs benne vincseszter, ezt onnan gondolom, hogy beléptem a biosba és a hdd nél semmi sem írt, vagy ha van benne lehet rossz!


Processzor, Mhz: Celeron M 1860 (440)

Memória, Mb: 512 MB

HDD, Gb: 60 GB

Kijelző: 14,1˝ WXGA

Optikai meghajtó: DVDRW +/- DL

Modem: van

LAN: 10/100

USB: 4 db

Wireless LAN: van

Video: 64 Mb UniChrome Pro integrált

Billentyűzet: magyar

Egyéb portok: PCI Express Card slot

TV kimenet: S-Video

Poz. eszköz: Touch pad


Szerintem nem lenne már vele mit kezdeni, de az egyik magát mondó ehhez értő ismerősöm, azt mondta, hogy ha ki lenne benne cserélve ez-az, akkor talan elfutna még rajta kényelmesen egy most támogatott operációs rendszer is pl. Windows valamelyik verziója!?

Igaz ez szerintetek vagy evvel már kezdetek akármit akkor sem lesz elfogadható?



2016. júl. 19. 23:04
 1/5 A kérdező kommentje:

Én magamtól biztos nem kezdtem volna el vele foglalkozni, mivel ez már nagyon régi, de mivel mondták nekem, hogy még felturbózható, így én is elgondolkoztam rajta, hogy talán még lehet, de nem igen remélem már!


A tulajdonságait egy oldalról másoltam ki, lehet, kicsit hiányos, de azért ennyit még le írok, hogy:


512 mb ddr2 ram

1×1,90 Ghz

A vincseszter is annyi ami fent megvan adva mert azóta má szétszedtem, és ugyan van benne, de a bios nem látja szerintem rosz, de most az érdekelne, hogy érdemes-e még vele egyáltalán foglalkozni,

2016. júl. 19. 23:12
 2/5 anonim ***** válasza:
nem érdemes
2016. júl. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

értem valahogy én is ezt gondoltam amikor néztem a tulajdonságait, hogy nem érdemes már!

De amikor mondták nekem, hogy még ebből is ki lehet hozni valamit csak akkor gondolkodtam el rajta, hogy lehet mégis!

De egyébként ez biztos, hogy már semmire sem jó? ha fel lenne egy kicsit turbózva akkor sem? még csak netezésre sem? mert azon kívül én úgy sem használnám másra!

2016. júl. 20. 15:30
 4/5 anonim ***** válasza:

próbáld ki puppy linux-al

még 2 gb ram se lesz elég a növekvő weblapok miatt, az egymagos proci meg gyenge

2016. júl. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó értem köszi, akkor inkább hagyon az egészet
2016. júl. 20. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!