Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gamer headset ajánlatok?

Milyen gamer headset ajánlatok?

Figyelt kérdés

Videózás hoz kellene :) 10/20k csak van valami jó ami meg bízható is.

Jöhetnék tapasztalatok! :)



2016. júl. 20. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Videózáshoz? Mármint Let's play műfaj? Akkor felejtsd el a gamer headseteket (meg úgy egyébként is) és vegyél normális minőségű fejhallgatót és különálló mikrofont, ahol nem a ledvilágításra, marketingre és a kompaktságra költöd a pénzt, hanem a hangminőségre. A nézők elég érzékenyek erre, de remélhetőleg neked sem utolsó szempont.
2016. júl. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lord Hidan ***** válasza:
10-20k között szerintem is egy jó mikrofont vegyél inkább
2016. júl. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A videózáshoz szinte teljesen mindegy milyen headset van a fejeden, a videók minőségén nem igen fog sokat mutatni. 10-20K. Most akkor 10 vagy 20K. Mert a 10-nek a 20 a duplája, legalább is én úgy tudom. Videózáshoz headset, ilyen konkrétan nincs, egyik headsetre, egyik perifériára, kiegészítőre sincs ráírva egy adott cél, hogy csak is erre lehet használni, ez tőled függ, hogy te ezt mire fogod használni, akár játékra, akár videózásra. Ha videózni szeretnél akkor inkább egy olcsóbb headsetet, ill. egy minőségibb mikrofont vennék. Ha netalántán mikrofonod van, akkor headsetnek:

[link]

De mivel "gamer" headsetre gondolsz, ugye egy olyan headseten szokott lenni mikrofon, játék mellett TS-hez, Skypehoz, ugye használatos mikrofon, ezért ezeken általában szokott lenni. Példának itt van ez: [link]

Én ez ill. a Siberia 200 mellett voksoltam, hát én a Siberiánál maradtam, de egyik ismerősömnek ugyanez a headsetje van, és szinte csak pozitív tapasztalatai vannak róla, nagyon jól szól.

Innentől már a te döntésed, hogy mit választasz, egyáltalán mit szeretnél, máskor a kérdésedet egy kicsit jobban fejtsd ki, remélem azért tudtam segíteni.

2016. júl. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

De ahogyan felettem is írják, videózáshoz inkább olcsóbb, de az árkategóriájában jó minőségűnek mondható fejest vásárolj, ne pedig azért vásárolj headsetet, mert az éppen világít, vagy esetleg az "gamer" címszóval van megáldozva, és az hú de menő.

Fejesnek, igaz használtan, de használtan jó áron lehet kapni, elég jókat, akár újakat is, példának: [link]

Mikrofonnak valami ehhez hasonlót vennék a helyedben: [link]

És ezzel többet érsz mint a "géjmer" headsettel, mert az azért "géjmer", mert az játékra van tervezre, nem pedig videózásra. Nagyobb videósok akik játszanak (gameplayeznek) azok használnak gamer headsetet, de mellette normális stúdió mikrofont, ami veszi a hangjukat. A gamer headset mikrofonja maximum arra lett tervezve, hogy a barátaid halljanak téged TS-en, akár Skypeon, semmi másra. A gamer headset, gamerkedésre van, ahogyan a nevéből is ered, nem pedig videózásra. Remélem érthető voltam, további sok sikert vásárlás terén, és jó videózást!

2016. júl. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jajj, a második rossz link, ezt akartam belinkelni: [link]

Bocsi.

2016. júl. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem azért gondoltam hastadre hogy világit stb és úgy tudtam hogy az jó videózás hoz, most már tudom. :)

Akkor egy mikrofont veszek ez jó áron van Superlux E205U

2016. júl. 20. 21:20
 7/8 A kérdező kommentje:
Most már tudom hogy nem meg felelő a headset*
2016. júl. 20. 21:22
 8/8 anonim ***** válasza:

Kicsit gyűjtesz hozzá és ez megfelelő lesz:

[link]

2016. júl. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!