Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért lassú a másolás pendrive...

Miért lassú a másolás pendrive-ra (-ról)?

Figyelt kérdés
USB 3.0-ás az alaplap (Asus H97 Plus) és a Pendrive (KingSton DataTraveler 100 G3 32GB) is. Ha másolok a Pendrivera vagy arról a gépre akkor kb. 35MB/s-al kezd el másolni majd pár másodperc múlva vissza esik 15-20 MB/s-ra. Kipróbáltam több gépen is a Pendriveot és mindenhol hozta a 35 MB/s-ot vagy még többet. Az alaplap minden USB portjával ezt csinálja (a 2.0 szintén 35 MB/s-al indul majd 10-20 MB/s-ra esik vissza). Kipróbáltam egy 3.0-ás külső meghajtóval is az kb. 80-85 MB/s-al másol, de ez is gyorsabb a többi gépen. Minden driver fent van a az az alaplap lemezéről és a gyártó web oldaláról is próbáltam. Minden napra kész, nem találok semmi problémát. Van valami tippetek, hogy mi lehet a gond?

2016. júl. 20. 20:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!