Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem túl meleg a 65-70 fokos...

Nem túl meleg a 65-70 fokos processzor játék közben?

Figyelt kérdés

Az új Battlefront-tal játszottam, és közben néztem mennyire melegszik fel. Egy idő után felszökött 70 fokra, de annál tovább nem ment. Gyári hűtés van hozzá, és azt mondják az nem annyira jó, de nem tudom igazából.

Processzorom: i3 4170



2016. júl. 21. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Ezeken az oldalakon azt írják, hogy 72°C a maximuma, szóval elég magas a 70. Emiatt mondják, hogy nem olyan jó a gyári hűtése.

2016. júl. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem... Hát akkor kell bele egy új hűtés azt hiszem. :D
2016. júl. 21. 14:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én procimnak 61 a maximuma és 71 körül van 100% terhelés mellett és még évek óta semmi baja.
2016. júl. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A borítás ajánlott max hőmérséklete 72fok, de a legtöbb program nem azt méri, hanem a belsejét, több fok eltérés van a kettő között, szóval olyan 80ig még jó vagy.


De ettől függetlenül érdemes lenne újrapasztázni és kitakarítani, plusz a ház hűtését is megnézni, 1-2 venti nem fogja kivinni a meleget a házból

2016. júl. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is a ház szellőzésével van a baj és a pasztázással, az i3 nem egy olyan erőmű, amit az intel gyári hűtője ne tudna megoldani.
2016. júl. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem sok,de egy i3-nak a közelében sem kéne lennie :D

egyébként a xeonom toronyhűtővel,fektetett nyitott gépházban,alulfeszelve is a 70-et nyaldossa.hiába,130W tdp az nem hideg:D

2016. júl. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!