Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy jó számítógépet vagy...

Egy jó számítógépet vagy Playstation 4-et vegyek?

Figyelt kérdés

Szerintetek vegyek PC-t 220.000 ér vagy Ps4 et?

Haverom azt mondta hogy törhetettlenek lesznek a játékok és feszt cserélni kell jobb gpu-t cpu-t.

PS4-en meg stabil 60 fps van és sokkal olcsóbb nem kell cserélni,csak utálok karral játszani.



2016. júl. 21. 15:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

ki kell ábrándítsalak ps4 -sincs mindenhol stabil 60 fps van ahol kemény be esik 35-40 re is akár . A játékok nagy része 1600x900 -as képfelbontás alatt vannak tehát nem full hd -ban és medium -hige grafika inkább. A 220 ezerből 33 ezer lenne a monitor . A többiből egy aránylag jó közepes pc jönne ki .

Ps4 mellet annyi érvem van hogy talán nincsenek csalók multi fps játékokban .

2016. júl. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Én PS4-et vennék a helyedben. Egy jó gamer PC, ami kitart a generáció végéig úgy, hogy végig full-ba tud nyomni a játékokat, nem jön ki 220-ból.


A PS4 mellett az is szól, hogy sosem lesznek olyan problémáid, hogy egy játék nem fut, illetve sosem kell videokártya driverekkel meg egyéb dolgokkal vacakolni.

Az még egy órási előny a PC-vel szemben, hogy olyan játékokkal is tudsz majd játszani, amivel PC-n nem. A playstation exkluzív játékok mindig is a minőségükről voltak híresek.


Pár PS4 játék, ami nem lesz PC-re kiadva:

https://www.youtube.com/watch?v=CJ_GCPaKywg

https://www.youtube.com/watch?v=bGej8K1r8KI

https://www.youtube.com/watch?v=T5Xx3MdqdgM

https://www.youtube.com/watch?v=3NcF7EOnjow

https://www.youtube.com/watch?v=hh5HV4iic1Y


Persze nyilván vannak PC-re is exkluzív játékok, de ezek általában ilyen kicsi indie játékok. Ez alól van kivétel, pl. a Star Citizen, viszont ennek egyrészt kétséges a jövője, másrészt egy 220 Ft-os PC-n maximum közepesen, de inkább alacsony grafikai beállításokkal tudod majd futtatni.


Igazából PC mellett talán a legnyomósabb érv, hogy nem kell megvenned a játékokat (torrent), és jobb grafikán játszhatsz.


Én ezek alapján mérlegelnék.


Na és akkor jöhetnek a pc master race 12 éves tagjai lepontozni a válaszom :D

2016. júl. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Van egy 1920x1080 as monitorom meg egy

4 Gb ram(DDR2)

gtx9500 1GB videkartya

intelcore duo 3.13 Ghz proci

7éves gép és már mindent kikapcsolok meg legkisebbre veszem ugyis 15-20 fps em van vagy else indul lefagy stb dx11 et se tudjaezért akarok venni már kinéztem:

Gtx970 4GB

intel core i5 4 magos 3.2Ghz proci

jo alaplap táp 1TB winyo stb...

meg 8Gb vengenance ram így jött ki 220 ból de azt sem tudom hogy megéri e ilyen erősségüt venni vagy 1 év mulva már 6 GB videokartya kell meg i 7 4 Ghz proci meg ilyenek...

2016. júl. 21. 15:59
 4/19 anonim ***** válasza:
Amit viszont messze elkerülnék, az az Xbox One. Egyrészt nem lesznek már exkluzív játékai, másrészt a Microsoft összeereszti a PC-s és Xbox-os tábort multiban. Remélem nem kell ecsetelni, hogy ez miért probléma.
2016. júl. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

#3


Ezzel a konfigurációval, amit leírtál, már a GTA 5-öt sem tudod maxon futtatni stabil 60 FPS-el. Egy high-end gamer PC nem jön ki sajnos ennyiből.

2016. júl. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
a mostani gépemmel is gta 5 özök és csak akkor akad ha nagyon gyorsan megyek kocsival
2016. júl. 21. 16:10
 7/19 anonim ***** válasza:

#6


Nem azt mondtam, hogy nem tudod futtatni. Azt mondtam, hogy nem lesz stabil 60 FPS és nem fog menni maxon. Lehet hogy most is tudod futtatni, de valószínűleg a legkisebb beállításokkal, és maximum 30 az FPS, de inkább 24-25.


Őszintén szólva ennél még a konzolos verziók is jobbak.

2016. júl. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Csak nemértem mi a jó abba hogy veszek 15.000 ért hozzá játékot és 3-4 nap alatt vége.gépen meg ellennék overwatchon heroes 7 en online jatekokon
2016. júl. 21. 17:18
 9/19 anonim ***** válasza:

Az Overwatch megjelent mindkét konzolra is, nem kell hozzá PC.


Egyébként igen, egyetértek veled, és írtam is: a PC előnye, hogy nem kell megvenned a játékokat, ha van tört verzió, akkor elég ha csak letöltöd. Konzolra pedig meg kell venni.


Csak azt nem értem, hogy ha már magadban eldöntötted, akkor miért kérdezel?

2016. júl. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

A PS4 olcsó,egyszerű.Hátránya az,hogy nem szeretsz kontrollerrel játszani.

A PC drágább lenne,pepecs munka,de az egér+klaviatúrát semmi nem pótolja.

A helyedben a PS4-et választanám.Lehet kompromisszumokat kéne köss,de több pénzed maradna.Persze ez attól is függ hogy mennyit játszassz,ez neked mennyire fontos.

2016. júl. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!