Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ez a gep megfeleln...

Szerintetek ez a gep megfelelne jatekra es egyeb programokra?

Figyelt kérdés

Üdv

Szeretnek gepet ujitani elsödleges szempont a jatek lenne. Mindenfele mai jätekok is pl.: BF1 stb.

Ezenkivül nyilvän interneezes,filmnezes,letotltes es ilyesmikre lenne hasznalva.

Valamint nagyon alap szinten szeretnek hobibol gimpet photoshopot elkezdeni hasznälni, mert erdekel.

Szerintetek ez megfelelne a celra?

[link]

Összesen: 152 243 Ft

Täp es häz megvan az elözö gepemböl.

Monitorom full hd felbontäsu.

Elnezest a rengeteg helyesiräsi hibäert de jelenleg csak nemet billentyüzetem van.



2016. júl. 22. 16:00
 1/10 Amarok Tonrar ***** válasza:
93%

Milyen táp és ház maradt meg?


Illene bele egy i5 és dupla ennyi RAM.

2016. júl. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Skylake mellett miért fontos hogy DDR3-as RAM legyen?Miért ilyen kevés adatot adsz meg?
2016. júl. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Lord Hidan ***** válasza:
Alaplap és ram nem jó. DDR4-eset vegyél a ddr3 megöli a skylake processzorokat. Egy olcsóbb b150, h110es is elég. A táp micsoda? Videókártya jó de én nem gigabytes hűtéssel venném inkább sapphire, xfx, msi
2016. júl. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Amarok Tonrar ***** válasza:
Na, azt nem is figyeltem, hogy DDR3. Illetve nem láttam.
2016. júl. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
D3 lap esetében csak DDR3L (!) ramokat szabad beleraknod, mert a te összeállításodban a túl magas feszültségű modulok megölik az alkatrészeidet! Egyébként mivel van DDR4 lap is, ezért értelmetlen újonnan DDR3 setupot összerakni.
2016. júl. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat!

Igen hogy mègegyszer ennyi ram kene en is gondoltam azert valasztottam ddr3 at mert egy olcsobb, keto egyik ismerosomnek van 2 ddr3 4 gb modulja es nem most de lehet oda tudna adni, de azt nem tudtam nem jo a cpuhoz mivel a lap elvileg tamogatja...

Jo lenne az i5 de nem nagyon van tobb penz ra es azt olvastam ez az i3 egy elözö gen. I5 el is feler.

A tap egy chieftec ctg 550 w tap

A hazrol fogalmam sincs sajnos.

Akkor mit ajanlotok?

2016. júl. 22. 23:17
 7/10 anonim ***** válasza:

Azt hogy a DDR3 olcsóbb a DDR4-nél, az ismerősöd mondta?


[link]


Szvsz egy árban vannak.

2016. júl. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Oké, most esett le, hogy az ismerősöd ingyen adná. Úgy tényleg olcsóbb. :)
2016. júl. 23. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Lehetne használni játékra, viszont ne számíts mindegyik játéktól fullos grafika melletti min. 60 fps-t. De pl egy GTA 5-höz teljesen megfelel fullos-grafika mellett is.
2016. júl. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ja és igen, DDR4-es ramokat vegyél, de a mennyiség a a 8 gb az elég a legtöbb játékhoz, photoshop-hoz és egyebekhez.
2016. júl. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!