Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videokártyából melyiket...

Videokártyából melyiket érdemes venni? Márkailag

Figyelt kérdés

asus.gigabyte, sapphire,msi, nvidia stb

melyik a legjobb?



2016. júl. 23. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Az összes gyártó jó
2016. júl. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, konkrétan csak nVidia márkájú videókártya nincsen, nem ők gyártják. Egyébként sapphire-en kívül megbízhatónak tudom mondani az asust, és a gigabyte-ot, msi-t még nem használtam. Persze, attól is függ, milyen árkategóriában nézelődsz.
2016. júl. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az nvidia gyártja a founders edition kártyákat(illetve a quadrokat).


De az FE kártyákat csak akkor érdemes megvenni, ha saját hűtést raksz rá, a quadro-k pedig munkára vannak(és borzalmasan drágák)

2016. júl. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
csak gtx 950 et vagy 960 at akarok venni és nem tom h milyen márkáju legyen mert vlaki mondta hogy az msi nek a legjobb a hütése stb
2016. júl. 23. 16:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Én asus-t venném, de olyan nagy különbség nincs köztük
2016. júl. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2016. júl. 23. 16:42
 7/8 levente501 ***** válasza:
Én MSI-t mondok. Most egy asus r9 290-em van, de ezelőtt egy MSI gtx 760-am volt, és nagyon szerettem, valamint csak dícsérni lehet. A gigabyte olyan szempontból jó, hogy viszonylag olcsó, és a hűtése se rossz. Az MSI-k se drágák, viszont jó anyagból vannak és jó a hűtésük. Az Asus kártyák drágábbak, kiváló az anyagfelhasználásuk, kicsit nagyobb OC van rajtuk alapból, viszont az agyondícsért Strix hűtés nekem egyáltalán nem jött be. Sapphire kártya nincs Nvidia-ba, de azt mondják, azok is jók. Ilyeneket nem ismerek, hogy XFX, Gainward, Zotac. Szerintem vegyél MSI-t.
2016. júl. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 levente501 ***** válasza:
Az EVGA-t kihagytam. Egész jó kártyáik vannak, mindenben elég jók, és a gyári OC-jük elképesztően magas. Ha nem akarsz kézileg OC-zni, de többet akarsz kihozni a kártyádból ajánlott EVGA Superclocked kártyát venni. Őket is ajánlani tudom, külföldön, főleg az USA-ban sokkal elismertebbek, mint itt, kishazánkban.
2016. júl. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!