Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Baj ha egy olyan videó kártyár...

Baj ha egy olyan videó kártyára amin passzív hűtés van én tettem rá egy aktívat is?

Figyelt kérdés

a videókari típusa: Radeon 9250

Ja és lehet baja a videó kártyának ha egy elég gyengus RAM van mellette(DDR1 133Mhz 256Mb).


2010. ápr. 16. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz a hűtéstől nekem is van rajta

És az sem baj hogy kevés RAM

2010. ápr. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A hűtés nem baj, legfeljebb hidegebb lesz, ami nem hátrány.


Az a memória épp elég mellé. Belépőszintre tervezték, oda meg nem kellett több. Viszont a 256MB felesleges rajta. Nekem a 8500LE 64MB-tal is gyors... korához képest.

2010. ápr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz, lehet rajta ha nem csinál zárlatot. Nekem egy Silent Radeon4850-re van ráapplikálva két ventillátor, így elég komoly teljesítményre képes :)
2010. ápr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ahha értem, de most amúgy azért akarok mellé egy 512-es 400Mhz ramot venni, mert pár játék szaggat(ha pedig berakok mellé még1 256-ost/ami sajnos nem az enyém/ akkor elég jól mennek) és ez már nem a videókari miatt van. Én most azért költök rá mert húsvétkor összegyűlt valamennyi és max 7000 rászánok!:D:D
2010. ápr. 16. 23:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen videókarim van, amit elég nagy baromság volt venni nekem is xD Nekem 786mb RAM-om van mellette, és például a Far Cry és a Need for Speed Most Wanted magasabb beállításokon szaladt rajta. Én nyáron ruházok be egy új gépre és itt hagyom trágyadombot, most lesz azthiszem a 10 éves szülinapja xD
2010. ápr. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az szép!!:D:D

Az enyém még csak 5 éves!:D

2010. ápr. 17. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!