Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a bizonyos processzor...

Ez a bizonyos processzor kitudná futtatni ezeket a videókártyákat? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tesómnak van egy régi processzora és nem tudja, hogy ami nekem van régi kártyáim azt ki tudná-e a procija hajtani. Odaakarom neki adni valamelyikez, mert nekem már nincs rá szükségem rájuk, ő meg hasznát veheti.

A procija: AMD Athlon x2 6000+ 3Ghz

Régi VGA-im: Nvidia geforce gt 420 ddr3 (2 gb 128 bit)

Nvidia geforce gt 730 ddr3 (2 gb 128 bit)

SAPPHIRE Radeon R7 240 1GB GDDR5 128bit


Kitudná ezeket hajtani? Melyik lenne a legjobb választás neki? Sajnos csak ennyi feleslegem van nekem itthon.

Alaplapja: MSI k9a2cf

Régi vga-ja ami tönkrement: Nvidia GeForce 8600 Gt

Ennek a foglalata PCI-e x16 Az a 3 kártya jó lenne ebbe a foglalatába? Válaszokat előre is köszönöm!



2016. júl. 25. 15:02
 1/5 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
r7 240-et tedd mellé és szinte röpülni fog, a többi kártyáról megvan a véleményünk itt a gyakorin.
2016. júl. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez a 'kihajtja' duma nem tudom honnan jött, hogy mindenki ezt szajkózza, de elég idegesítő.

Nincs olyan, hogy "kihajtja", a proci és a videokártya teljesen külön feladatokat végeznek. És mint olyan, teljesen eltér, hogy melyik program milyena rányban terheli őket. Ha valamilyen program intenzív CPU ahsználattal bír, akkor ott a proci be fog limitálni, mikor a GPU még bírná, máshol meg fordítva. Nincs olyan, hogy "kihajtja".

2016. júl. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első válaszolóak köszönöm! Második válaszolónak meg az infót. Akkor odaadom neki az r7 240-et. Amúgy a többi miért nem "jó"?
2016. júl. 25. 16:02
 4/5 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

A GT730-ról annyi kérdés van gyakorin ,hogy Dunát lehetne belőle fakasztani.


Mindenki játszani akar vele mert nincs pénzük és 4gb-os akkor tuti jó aztán csodálkoznak ,hogy harmat gyenge, meg nem képes a sok beteg elméjű keresőbe beírni és megtalálni a többi kérdést. Remek, felhúztam magam máris.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__7..


A gt420 pedig még rosszabb de mivel már nem forgalmazzák ezért nincs tele velük a gyakori.


Az r7 240 egy korrekt netezős/eljátszogatós kártya.

2016. júl. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értelek. Tesómnak szerintem elég, mert a 8600 GT -vel League of Legendsezet lagg mentesen közepes grafikán meg CS:GO-zott . Bocsi, hogy felidegesített téged ez a téma, de én nagyon hálás vagyok neked.
2016. júl. 25. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!