Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik "gamer" billentyűzetet...

Melyik "gamer" billentyűzetet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


a) tudom hogy nem mechanikus

b) tudom biztos van jobb drágábban

(ha olcsóbban azt linkeljétek :D)


Melyiket vennétek?



2016. júl. 26. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
15%
amelyik jobban csillog villog !!!! AZ a gamer +!!!!
2016. júl. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben én szimpátia alapján választanék. Ezekben a billentyűzetekben annyi az extra funkció, hogy van pár makrógomb és világít. Valamint a Cerberus tudtommal vízálló. De egyébként ugyanaz a membrános, mint egy 4-5 ezres billentyűzet, max kevésbé hétköznapi designnal. (Nekem a Cerberus szimpatikusabb).


Javaslom, nézz teszteket mindkettőről.


Személy szerint, ha 8 ezernél többet adok ki billentyűzetre, csak mechanikusat veszek. (Írom ezt egy Corsair Strafe RGB-ről). Jó mechanikusat viszont csak 30k fölött kapsz.

2016. júl. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1# olyan kéne ahol az hogy XG4M3RX lenne rajta


2# Igen tudom, de az a baj hogy egy billentyűzetért én 30ezret sosem adnék ki (mondjuk ha író lennék/vagy olyan munkám lenne amit gépelni kéne és itthon jóóó pénzért/ és nem csak játékra/filmre lenne a gép)


Lényegében most egy Magyar/világító/makrós billentyűzetet akarok, szerintem akkor maradok a cerberusnál

2016. júl. 27. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!