Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A fájlt nem lehet áthelyezni,...

A fájlt nem lehet áthelyezni, mert használatban van?

Figyelt kérdés

A gépet hamarosan újra fogom rakni, és egy külön mappába gyűjtöm azokat a fájlokat, amelyekre nekem szükségem van. Az elején minden rendben volt, de ahogyan haladtam a gép elkezdett olyanokat kiírni, hogy a fájl használatban van, és nem lehet áthelyezni/átmásolni.


Például. Régebbi sulis dolgokat helyeznék át, pl egy képet, vagy pdf-et, vagy prezentációt, és kiírja, hogy nem lehetséges mert ez és ez használatban van valahol egy másik programban. Ilyenkor átmásolom és akkor működik. De van amikor másolást nem engedi ezzel a hibaüzenettel, de az áthelyezést igen. Független a fájl típusától, vagy attól, hogy mikori


2016. júl. 28. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
vírus?
2016. júl. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nincs. Nod32-vel ellenőrizve.


Meg olyanokat is ki szokott írni, hogy benne vagyok pl a zenékben, nyomok egy visszát, mert vissza akarok jutni a dokumentumokba és kiírja, hogy a Dokumentumok helyre való hivatkozásom nem elérhető. Ellenőrizze, hogy érvényys útvonalat adott-e meg. De ha a fenti sávban kattintok rá a dokumentumokra akkor gond nélkül visszamegy.

2016. júl. 28. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!