Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv. Windows 10-et használok...

Üdv. Windows 10-et használok és meg-meg akad a vadiúj trust márkájú egerem. Előtte egy tesco-s egér volt használatban azzal is akadt. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Először az egérre gyanakodtam, de mivel zsír új az egér, az eszközkezelő nem érzékel hibát. Lehet USB-port hiba, vagy inkább rendszerprobléma?
2015. dec. 8. 08:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Egéralátéten vagy azstalon használod?
2015. dec. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Asztalon, optikai egér.
2015. dec. 8. 08:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Arról nem hallottál hogy az optikai egeret nem visszatükröződő alátéten kell használni? Meg nem logikus?
2015. dec. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 hypno ***** válasza:

Először mindenképpen valamilyen egérpadon próbálnám a dolgot.

(ha egyáltalán semmilyen nincs kéznél, akkor egy sima fénymásolópapír is megteszi)

2015. dec. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egy fa táblát használok alátétnek mert az íróasztalomnak nincs billentyűzettartója.
2015. dec. 8. 10:04
 6/8 A kérdező kommentje:

#2-ke fatáblát használok, eddig is azt használtam, sose volt vele gond.

Szerintem USB-port gond lesz mert a tesco-s egérnél kezdődött az egész. Egyszer csak nem világított az egér és nem reagált semmire.

Majd meglátom mire jutok.

Köszi mindenkinek a segítséget. :)

2015. dec. 8. 10:13
 7/8 A kérdező kommentje:
bocsánat #3-askát akartam írni.
2015. dec. 8. 10:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nem világít, akkor nyilván nem működik. 3 hiba lehetséges: Vagy alapból az egér a rossz; vagy az USB paneled a rossz, vagy az említett egér nem támogatja a Windows 10-et.


Próbáld meg egy másik gépen, ahol nem Win10 van. Illetve próbáld meg egy másik USB foglalatban is.

2015. dec. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!