Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem ismeri fel a videóká...

Barna96 kérdése:

Miért nem ismeri fel a videókártyámat a számítógép? Miért nem telepíti a drivert?

Figyelt kérdés

Radeon R7 250 karim van. Felmentem az AMD hivatalos honlapjára, és próbáltam mind a manuális, mind az autodetect telepítést, de továbbra is "Szabványos VGA grafikus adapter"-em van, és a teljesítményadatoknál a videókártya 1-es értékelést kap.

Esetleg vmi BIOS beállítás kéne? Help?



#BIOS #AMD #driver #Radeon #videó kártya graphics card vga illesztőprogram
2016. júl. 29. 20:55
 1/6 Hominida ***** válasza:
Túl sok az ismeretlen a leírásodban. A BIOS Setupjáról az alaplap kézikönyvében bizonyára találhatsz valami leírást, bogarászd át. És elemeztesd a gépedet az Aida64-gyel, mert lehet, hogy valamit rosszul tudsz a gépedről.
2016. júl. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az Aida64-ben a "Megjelenítés" -> "PCI/AGP videó" mappában találom az AMD radeon R7 250 videókártyám illetve 3d gyorsítóm.
2016. júl. 29. 21:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugye a monitor nem az alaplapi kimenetre van kötve hanem az R7 kinenetére?
2016. júl. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még szép :D
2016. júl. 29. 21:59
 5/6 A kérdező kommentje:

Most összejött. Csak nem a gyártó honlapjáról kellett letölteni a drivert. Beírtam googlebe, hogy radeon r7 250 driver download, és win7 64bit-re ami volt, azt leszedtem és most már felismeri a videókártyát!!

Nem értem, hogy az amd autodetect utility miért nem volt képes letölteni a kívánt drivert -.-

2016. júl. 29. 22:07
 6/6 Hominida ***** válasza:
Egyetlen autodetect meg autoupdate sem ér egy kalap szamócát. Kézzel kell csinálni a dolgokat, sajnos.
2016. júl. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!