Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játékos gépben hosszú távra...

Játékos gépben hosszú távra gondolkozni egy Corsair CX500-as táppal jó döntés (milyen ez a széria)?

Figyelt kérdés
2016. júl. 31. 03:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

CX450M, 550M és 650M az újabb verziója, azok sokkal magasabb minőséget képviselnek, mint a többi CX. A többivel meg az a baj, hogy az OTP félre van kalibrálva, ezért pl egy AMD konfigurációnál, nyáron lehetséges, hogy lekapcsol. Főleg akkor, a tápegységgel próbáljuk elszívatni a videokártya melegét.

Az általam leírt három modell minőségével pedig nincs baj, azok jelenleg ár/érték bajnokok a specifikációk alapján. Sajnos professzionális teszt még nem készült róluk, de gyanítom, hogy könnyen lenyomja minden szempontból az S12II, TS, Pure Power vagy Thriatlor Eco kihívóit.

2016. júl. 31. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ez a pontos típusa: CP-9020047-EU


Várok még más meglátásokat is.

2016. júl. 31. 04:17
 3/13 anonim ***** válasza:

30°C környezeti hőmérséklet fölött leállhat. Itt egy professzionális teszt róla:


[link]


Arról pedig, hogy miért jobb az általam kínált 3 modell, arról itt olvashatsz:


[link]

2016. júl. 31. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi, amúgy utánaolvastam, hogy ez méár elvileg a V2 változat, az is gyenge belsős?
2016. júl. 31. 04:28
 5/13 anonim ***** válasza:
Az a gyenge. Az első verzió pedig más szabvány alapján készült, már rég nem kapható.
2016. júl. 31. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ezt komolyan nem hiszem már el, gépet raktam össze, pont 20 ezer maradt tápra, úgyhogy enni nem maradt a melóban az utolsó 15 napban, erre veszek egy gyér Chieftec GPS-500A8-as Smart tápot, lecsekkoltam itt, és azt írják, hogy elég rossz erre megint veszek egy tápot ami ez a CX500, de meg másért gyenge...komolyan van olyan táp, amiben nincs hiba vagy miért ilyen drága? 20 ezer fprintért nincs egy normális natur 500-as táp...ezt én már nem hiszem el!!!
2016. júl. 31. 04:38
 7/13 anonim ***** válasza:

Rossz tápot ennyiért már nem árulnak, legfeljebb kaphatnál jobbat is a pénzedért, nem kell aggódni, én lassan 3.5 éve használok egy cx600 at, semmi gond nem volt vele - fogalmam sincs, hogy ez még a fent említett első széria volt-e.


Viszont nem értem a kiakadásod okát, ha nem értesz hozzá miért az után kérdezősködsz hogy vásároltál már valamit..?

2016. júl. 31. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Csak az OTP-vel van a baj. Ha nem melegszik agyon, akkor semmi probléma nem lesz vele és összehasonlíthatatlanul magasabb minőséget képvisel egy chieftec smarthoz képest.
2016. júl. 31. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti: azért nem előtte kérdeztem, mert bíztam a márkában, de ezek szerint eléggé tévesen.
2016. júl. 31. 04:51
 10/13 anonim ***** válasza:
Soha ne bízz a márkában, minden gyártó csinált már szart. Például a Corsair esetében is kifejezetten szar a VS szériája, de híresen jó például az RMx vagy AXi széria. Ha veszel valamit, előtte mindig nézz róla professzionális teszteket.
2016. júl. 31. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!