Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ti milyen gamer egeret vennétek?

Ti milyen gamer egeret vennétek?

Figyelt kérdés
FPS játékot játszom legtöbbször mint pl csgo.. kb 10k-m lenne rá..

2016. júl. 31. 20:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Genius gila ha nem sajnálsz rá még +4e-5e Ft-ot...többit sajna nem ismerem :/
2016. júl. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Gamernek nevezett marketingkutyut nem vennek.

Viszont a 10 ezerbe beleferne ismet egy Logitech mx518.

2016. aug. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ennyiért a Steelseries Rival 100.
2016. aug. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 tp-link tp válasza:

Nézz utána először is melyik tetszik, nem kicsi e a tenyerednek, jók e a szenzoraik? ...nézz bemutatókat róla youtubon...

Én ajánlom az a4 tech A9 és AL9 egereket nekem is al9 -em van és csak ajánlani tudom...kb olyan magas mint a razer deathadder,lézeres... a lézeresek a legjobbak akárki akármit mond...van olcsobbert is v7 Pl.

Ajanlom a logitech egereket is bar en a4tech et szeretem és ajánlom mindenkinek... a cm storm egereknek is utánanézhetsz... azokról is jót hallottam

2016. aug. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
szerintem is lézerest érdemes ma már venni
2016. aug. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Lézerest, persze... Fogalmatok sincs az egerekről.
2016. aug. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Alighanem19 ***** válasza:

Ha olyan jók a lézeres egerek, miért használ a profi játékosok 99%-a optikait? Mert azt ad a szponzor, mi?

A legtöbb lézeres egérben kikapcsolhatatlan szoftveres gyorsítás és angle snapping van, ez eleve alkalmatlanná teszi őket a precíz célzásra.

2016. aug. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Miért jobb a lézer?

A lézeres technológia jelentős ugrás a mutatóeszközök terén. A lézeres egér könnyedén felülmúlja az optikai egeret, hiszen olyan szintű pontosságot nyújt a legkülönbözőbb felületeken, ami a hagyományos optikai egerekkel egyszerűen elképzelhetetlen.


Az optikai és a lézeres egér működési elve hasonló. Mindkét típusban található egy fényforrás, amely megvilágítja az eszköz alatti felületet, és egy apró képérzékelő, amely sebesen rögzíti a megvilágított terület képét. A lézerfény rövidebb hullámhossza azonban sokkal erősebb megvilágításra képes, mint az optikai egér LED-je, ezért olyan felületi részleteket fed fel, amelyek alapján az egér érzékelője pontosabban tudja követni a mozgást.....és nem egy olcsóbbról beszélünk, mivel egy olcsóbb lézerest felülmúl egy optikai de ha normális lézerest vesz az ember azt már nehezen

2016. aug. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#8: Hiába próbáljátok terjeszteni ezt a marhaságot, a valóságon semmit sem változtat. Ahogy a #7-es is írta: gyorsítás + angle snapping mindegyik lézeres egérben van, következésképpen nem a valódi jelet közvetítik, hanem amit az elektronika akar rákényszeríteni a használójára. NINCS jó lézeres gamer egér, téma lezárva.
2016. aug. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
akkor ezek szerint a nevesebb tech csatornások szar egeret használnak :( :/
2016. aug. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!