Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik gamer egeret vennétek...

Melyik gamer egeret vennétek a felsoroltak közül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék egy jobb egeret, a mostani 900 forintosnál, mert játékra is használnám. Már nézegettem párat. Ti is nyugodtan ajánlhattok, ha tudtok jobbat a felsoroltaknál. Max ár olyan 13 000 forint. Szóval ezeket néztem ki eddig.


- SteelSeries Kana V2


- Razer Abyssus


- A4Tech Gaming Bloody V7



2015. máj. 19. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó egy küllenben gamernek tűnő, de valójában égetnivaló szemét, azt semmiképpen. A másik kettőnél méret, súly, illetve fogás alapján döntenék(de ez teljesen ízlés dolga, mondhatom, hogy a karmos a király, ha tenyeres egeret akarsz).
2015. máj. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Unari ***** válasza:
44%

Mad Catz R.A.T. 3 (14790Ft)

Mad Catz R.A.T. 5 (16600FT) nekem ez van pontos, gyors, súlyozható, és a tenyeredhez állítható. nagyon ajánlom.

2015. máj. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
SS kana v2
2015. máj. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezek közül csak a Kana. A Razer egyre gyengébb minőségű, az A4Tech meg sosem volt jó. Ebben a kategóriában jók még:

Asus Strix Claw

Mionix NAOS 3200

2015. máj. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddig válaszotokat!

Erről mi a véleményetek? GIGABYTE GM-M8000X Xtreme

2015. máj. 19. 21:14
 6/8 anonim ***** válasza:
#5: Nem ajánlom. A boltunkban árultuk, a kapcsolói és görgője pár hónap alatt tropára ment mindegyiknek. Ennyi pénzért már nagyon jókat is lehet kapni (lásd a fenti válaszokat).
2015. máj. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5

Én is nézegettem pár hónapja, de rengeteg negatív tapasztalatot olvastam róla, akinél nem volt gyári hibás, vagy adta meg magát 2 hónapon belül az nagyon meg volt elégedve vele, de ők voltak kevesebben.

2015. máj. 21. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget! Azt hiszem az SS Kana lesz a befutó.
2015. máj. 21. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!