Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mire képes egy AMD A10 7870k...

Mire képes egy AMD A10 7870k (dedikált videókártya nélkül)?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogy kb mi az amit max ki lehet belőle hozni, legfőképpen az idén megjelenő Battlefield 1-et képes -e lenne elvinni vajon? Mert nézegettem ilyen gameplayeket youtubeon ami mutatják hogy semmi vga-val ez az APU elviszi pl a DOOM-ot mediumon 30 FPS-es vagy Just Cause 3-at is amik a legnagyobb gépigénnyel rendelkező játékok eggyike, ha elvinné akkor mennyi ram kell hozzá, ja és alaplapbol a legolcsobb is jó amibe van FM2+ -es fogalat?

P.S.: Láttam hogy a BF-ről még nics hivatalos rendszer igény, de ha van vmi elképzelésetek előre kb mi lehet akkor elvinné a bf 1-et? :/



#PC #számítógép #AMD #Doom #APU #CPU #Batlefiled #VGA töltöttkáposzta
2016. aug. 1. 16:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Tessék válogatni....


https://www.youtube.com/results?search_query=a10+7870k+APU+t..


BF1-ről ne is álmodj....

2016. aug. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ja persze ha már K-s ha már eleve szorzózár mentesek akkor A88-as chipset (a normálisabbik fajta 18 alaphangon).

És minimum 2x4GB DDR3 2133 MHz-es RAM kell mellé.

8GB pedig azért kell mert:

1 GB-ot megeszik a rendszer.

0,5-1GB között igényel az APU.

Szóval marad relatíve 6GB a játékoknak, amiből még az egyéb háttér programok is levesznek, szóval maradjuk túlzásokkal 5GB-nál.

2016. aug. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

javítás:

"Ja és persze ha már elve...."

2016. aug. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Annyira esélytelen a BF? :/ Hiszen a Rise Of The Tumb Rader, és DOOM, Procet Cars sőtt még a Call Of Duty BO3 is megy, akkor se menne a BF ha mondjuk teljesen low grafika 1024-es felbontás?
2016. aug. 1. 19:20
 5/17 A kérdező kommentje:
Idén már nem is lesz olyan APU ami elvinné?
2016. aug. 1. 19:20
 6/17 anonim ***** válasza:
Én az 5800k- csak integráltal használom, és vitte 720p mediumon a battlefrontot.
2016. aug. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

BF1-et kotve hiszem....


Te kevered a BF1942-vel.


Es igen a BF 1 szerintwm eselytelen hacsak nem optimalizaljak jol, bar grafikat elnezve keves lesz az IGP.

2016. aug. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
De nem értem hogy mostanj generációs legnagyobb gameket viszi a következőt meg lowon se fogja? Meg amit utolso előtti irt az nem egy gyengébb APU mint a 7870 és mégis vitte a Batlefrontot? :o
2016. aug. 2. 19:33
 9/17 anonim ***** válasza:

Ez olyan mint anno a GTA 4 esetében.....


Ott is, jééé ennek tök kicsit igényei vannak, következő nap meg egy olyan gép se viszi el aminek anno épp hogy elég volt paks 1....


Optimalizálás kérdése....

2016. aug. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszot igy már értem miről beszélsz, ja és még valami van ehhez a processzorhoz valmi különösen ajánlott videokártya amivel együtt működik és nagyobb sikerrel bir futtatni jatékok (pl jelen esetben a BF, vagy pl DOOM ultra grafikán) és valamo olcsobb árkategóriában (olyan 20-25k) ?
2016. aug. 3. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!